OBAVEŠTENJE: Molimo, ne bacajte smeće i građevinski šut na buvljoj pijaci u Velikom Gradištu!

JKP “Dunav Veliko Gradište” obaveštava sve građane da je strogo zabranjeno bacanje smeća i građevinskog šuta na lokaciju buvlje pijace u Velikom Gradištu.

Molimo vas da ukoliko imate građevinski šut isti je neophodno odvesti na gradsku deponiju, uz prethodnu najavu na telefon JKP “Dunav Veliko Gradište” 012/662-722 radi određivanja tačne lokacije odlaganja šuta na deponiji.

Ova molba tako jednostavno zvuči a svi smo svedoci da je nekim ljudima jako teško da je usliše gde god se našli, u centru grada, pored reke, na planini, na moru ili možda na nekom zabačenom mestu na buvljoj pijaci.

Upravo ljudi kojima je teško da shvate poentu i poslušaju ovu molbu u stanju su da bacaju sve i svašta gde stignu i da na taj način naprave štetu i zagade životnu sredinu. Da li je u pitanju kućno (ne)vaspitanje, ili jednostavno nedovoljna edukacija o značaju očuvanja životne sredine ili su prosto u pitanju ljudi koji ne mare ni mrvicu za druge (a da ne govorimo o prirodi), prosudite sami.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker