LOVAČKO UDRUŽENJE “GOLUB”: Komentar na reakcije pojedinaca povodom akcije dobrovoljnog davanja krvi lovaca iz Velikog Gradišta

Povodom jučerašnjeg članka koji je bio objavljen na našem portalu, a koji se odnosio na akciju Lovačkog udruženja “Golub” iz Velikog Gradišta, koji su organizovao učestvovali u akciji dobrovoljnog davanja krvi u Domu zdravlja.

Na društvenim mrežama naišao je na par nelagodnih komentara pojedinaca, i zbog toga se Lovačko udruženje “Golub” po prvi put oglasilo svojim komentarom povodom toga, a koji prenosimo u celosti:

Više od dvanaest decenija smo mi, lovci, najstarija, najbrojnija, najorganizovanija i najzelenija organizacija u našoj Srbiji!

Preko 70000 lovaca UVEK je spremno da se u svojim lokalnim sredinama stavi na raspolaganje za sve što je potrebno!

Nebrojeno puta smo rame uz rame sa našom vojskom i policijom učestvovali u raznim akcijama, sa vatrogascima smo gasili požare, sa kriznim štabovima učestvovali u odbranama od poplava, monitoringu i sprečavanju širenja besnila, ptičjeg gripa i drugih bolesti, probijali se kroz smetove da starima i zavejanima dostavimo hranu i lekove, prihranjivali divlje životinje…

UVEK PRVI, BEZ POZIVA!

I na ovaj način smo želeli samo da pomognemo onima kojima je ovakva pomoć potrebna i nista drugo!
Nikad do sad nismo komentarisali svoja dela jer nam to uopšte nije potrebno!

Ovim komentarom, oglašavamo se PRVI put, a posle brojnih negativnih, paušalnih i neosnovanih komentara upućenih na račun naše organizacije i pozivamo sve da nam se ubuduće pridruže u svim gore navedenim akcijama, bolje nas upoznaju i zajedno sa nama pomognu onima kojima je pomoć potrebna!

Sa lovačkim pozdravom Dobar pogled,
Lovci lovačkog udruženja “Golub” iz Velikog Gradišta

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker