TORNADO PROTUTNJAO RIMOM: Snažna oluja i tornado rušila zgrade, dvoje poginulih, na desetine povređenih, Koloseum pod vodom! (FOTO/VIDEO)

Jak tornado protutnjao je juče Rimom, a prema prvim informacijama dve osobe su izgubile živote, i pričinjena je velika materijalna šteta.

Tornado je prošao preko naselja na severu Rima kao i preko pokrajine Lacio. Poginulo je dvoje ljudi, dok je desetine povređeno. Zbog tornada urušio se i deo osmospratnice, a kako ispod ruševina zgrada ima i zarobljenih ljudi, javlja “La Repubblica”.

Mladić (25) poginuo je u gradu Ladispoli, severo od Rima, kada je na njega pao deo krova, piše “Korijere dela sera”. Takođe, muškarac star 74 godine poginuo je u mestu Čezano, u blizini jezera Bračano, a kako javljaju italijanski mediji poginuo je kada je na njega palo drvo.

Uništene su prodavnice, javna rasveta, srušena su stabla drveća zbog čega je u Rimu saobraćaj bio blokiran, prekinute su brojne tramvajske i autobuske linije.

Brojne ulice su zbog jake kiše poplavljene, a pod vodom se našao i rimski Koloseum.

TPKNEWS/Agencije

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker