Loši vremenski uslovi ponavlja radove na izgradnji trotoara u Požarevcu

Zbog izvođenih radova u zimskom periodu, van građevinske sezone, biće izvedeni naknadni radovi na izgradnji trotoara u Nemanjinoj ulici u Požarevcu. 

Nedavno izvedeni radovi na izgradnji trotoara u Nemanjinoj ulici u Požarevcu nisu doveli do propisanog kvaliteta po konsistenciji, tako da je nadzorni organ odlučio da se izvedu naknadni radovi na toj lokaciji.

Foto: D.P.

Kako se navodi u saopštenju Grada Požarevca: „Do odstupanja je najverovatnije došlo usled vremenskih uslova koji su vladali tokom postavljanja asfaltne mase pri ugrađivanju. Temperatura vazduha koja se tada naglo spustila uticala je i na temperaturu asfalta, te se masa nije mogla kvalitetno ugraditi“, piše u saopštenju.

Naknadni radovi na trotoaru u Nemanjinoj ulici izvode se po nalogu nadzornog organa, a o trošku izvođača radova.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker