JELO SE, PILO I DO ZORE IGRALO: Odlična repriza novogodišnjeg slavlja u Topolovniku! (FOTO/VIDEO)

Atmosfera na reprizi novogodišnjeg slavlja u Topolovniku odisala je vedrinom i dobrim raspoloženjem!

Prvog dana nove 2018. godine, orkestar Zorana Zarića priredio je vrhunski provod svim svojim gostima, uz ritmove odlične muzike i događaja za pamćenje.

Foto: Privatna arhiva

Veliki broj Topolovčana, prvog dana nove 2018. godine okupio se u Domu kulture u Topolovniku, gde su uz niz različitih muzičkih performansi orkestra Zorana Zarića u organizaciji Udruženja Moj Topolovnik, proveli veče u odličnom veselju i igri na reprizi novogodišnjeg slavlja.

– Dragan Tanasković je ovo divno organizovao. Sve je uradio perfektno i precizno, kao i sve u životu do sada. Ostali smo do kasno u noć i bilo je baš lepo i veselo -, rekao nam je jedan meštanin Topolovnika.

JELO SE, PILO I DO ZORE IGRALO

Na posletku, nakon jela i pića, raspoloženje je kulminiralo kada je Zoran zasvirao kolce na svojoj harmonici, tako da čim su se začuli zvuci kola, svako je zgrabio za ruke prvu gospođu do sebe i opleli kolce.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker