KRADLJIVAC IZA REŠETAKA: Optužio je druga za krađu u manastiru Tumane, sudija mu nije verovao!

Beograđaninu P.J. (44) osumnjičenom da je sa saučesnikom pokrao vredne alate iz manastira Tumane, određen je pritvor do 30 dana.

Foto: M.V./Ilustracija

P.J. je u petak popodne 29. aprila, kako nezvanično saznajemo, saslušan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Velikom Gradištu.

– Osumnjičeni je, navodno, sve vreme ponavljao da on nema nikakve veze sa krađom u manastiru Tumane, te da je za sve kriv njegov saučesnik koji je u bekstvu. Tužilaštvo je sudu predložilo da mu se odredi pritvor do 30 dana, što je sudija za prethodni postupak i prihvatio, kaže izvor i dodaje da je P.J. policiji poznat od ranije po imovinskim deliktima.

Podsetimo, P.J. se tereti da je sa još jednom osobom krajem marta ove godine iz manastira Tumane ukrao alate vredne preko pola miliona dinara.

– Oni su kombijem došli do kućice u kojoj su stajali alati, obili je i odneli vredne stvari. Navodno, jedan od osumnjičenih ranije je bio zaposlen kao radnik na obnovi manastira i dobro je poznavao prilike – otkrio je izvor.

(Tpknews.com/Kurir)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker