“NADUVAN” PREVOZIO PUTNIKE: Uhapšen drogirani taksista iz Kostolca

Pripadnici saobraćajne policije u Braničevskom okrugu, od 16. januara do danas, zadržali su šestoricu muškaraca koji su automobilima upravljali pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci.

Foto: Copyright Pixbay

Patrola saobraćajne policije je u Kostolcu kod vozača (43) taksija marke „škoda“, koji je vozio pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, pronašla manju količinu materije za koju se sumnja da je marihuana, pa će protiv njega po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu biti podneta krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

Takođe, u Kostolcu i okolini Malog Crnića saobraćajna policija je iz saobraćaja isključila dvojicu muškaraca starosti 45 i 47 godina koji su automobilima „golf“ i „alfa romeo“ upravljali pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Saobraćajna patrola je u Petrovcu na Mlavi i okolini Požarevca zaustavila vozače „opela“ (42), „pasata“ (39) i „audija“ (27) koji su vozili sa 1,70, 1,34 i 1,27 promila alkohola u organizmu.

Protiv svih vozača podnete su odgovarajuće prekršajne prijave, navodi se u saopštenju PU Požarevac

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker