KO SVE ČINI DEO OPOZICIJE U POŽAREVCU: Skupili se entuzijasti da se bave politikom, pa zadigli noge

Narodni pokret je sastavljen s koca i konopca, a postao je utočište za naprednjake, demokrate, socijaliste i radikale. Najurili su samozvanog koordinatora Sašu Stojanovića – RIS.

Foto: Shutterstock

Dragana Spadojević je okrenula leđa svom političkom ocu Saši da bi postala glavna u NPS. Prerasla ga Dragana sad joj nije više potreban, a ona skupila nove trabante željne vlasti. Nismo videli njeno obrazovanje i reference, samo znamo da radi kod supruga u firmi i čuli smo da je bila krupije.

Nenad Ilić – Šone, bivši član DS, ima nekoliko trgovinskih radnji na dobrim lokacijama, jer mu je omogućio SNS, a otac mu je aktivan u nekom pokretu Vlaha koji podržava SNS. Od škole ima visoku školu na peti sprat Megatrend. Kada je video da mu je propala koalicija sa SSP. Narodna stranka se priklonila NPS – u i DS – u. Imaju članstvo za jedan fijaker.

Koalicija NPS, NS i DS, je za dva dana skupila 700 potpisa, ali su zvali sve one koji ne učestvuju na izborima. Dragana Spasojević i Zlatko Miladinović su jedva skupili po tridesetak svojih ljudi koji su im dali potpise, a nosioci su liste. Jedino je Nenad Ilić skupio na svoje ime preko 100 potpisa.

Sterilan političar, Zlatko Miladinović, predsednik gradskog odbora Demokratske stranke, inače, kako kažu, njegovi saborci da je jako sujetan i nezadovoljni su njegovim stranačkim radom, a on im još govori da je DS njegova stranka kao da mu je deda to ostavio.

Zlatko je kadar iz Kličevca, kada je bio odbornik nije se nešto dokazao – plašljiv i pasivan kao opozicionar, a bio je i predsednik sindikata u EPS – u, lansiran je iz Kličevca kao projekat demokrata da bi napredovao u sindikatu.

Postoji sumnja da je dobar sa SNS i da osim što su mu naprednjaci suprugu zaposlili za stalno u Muzičkoj školi, navodno, njemu su obećali bolje radno mesto u EPS – u.

Iskorak je posle nekoliko dana skupio potpise u Požarevcu i Kostolcu, ali velikom mukom. Ako pređu cenzus oni će biti najbolja udavača SNS. Postoji sumnja da su već napravili saradnju sa naprednjacima.
Osim Milana Tadića ovo udruženje čine penzioneri i anonimusi koji se nadaju da ućare nešto od naprednjaka, a osnovni uslov je da pređu cenzus. Dati njima glas je bačen glas – rekao je jedan poznati Požarevljanin.

Nestoroviću na lokalu skupljaju naprednjaci potpise, a navodno pomogli su i Iskoraku da sakupi potpise.

(Tpknews.com/N.P.)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Da li u ovom braničevskom okrugu ima obrazovani, poštenih ljudi koji bi mogli da osnuju opoziciju da se ova gamad otera sa vlasti i smesti tamo gde im je mesto. Dosta nam je lažljivih preletača i polupismenih biznismena i ocvalih droplji.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker