HOROR U POŽAREVCU! Francuz i Hrvat oteli devojku i njenu maloletnu sestru, jednu tukli i mučili

Požarevačka policija uhapsila je francuskog državljanina R.J. (21) i državljanina Hrvaske K.M. (26) zbogu sumnje da su oteli i maltretirali devojku (20), inače nevenčanu suprugu R.J, kao i njenu maloletnu sestru.

Foto: Ilustracija

Kako je saopšteno, R.J. se tereti za nasilje u porodici i otmicu, dok se K.M. tereti samo za otmicu.

– Oni se sumnjiče da su 27. marta ove godine u Požarevcu na silu ugurali u automobil nevenčanu suprugu R. J. i njenu šesnaestogodišnju sestru. Potom su ih automobilom koji je vozio R. J. odvezli u Beograd, odakle su maloletnicu taksijem vratili u Požarevac. Devojku su, kako se sumnja, odvezli do jedne iznajmljene kuće u kojoj su je držali protiv njene volje i gde ju je R. J. psihički maltretirao i tukao – saopštio je MUP.

Kako se nezvanično saznaje, devojke su presretnute u Ratarskoj ulici.

– Otmicu je prijavila majka otetih devojaka – rekao je izvor.

Osumnjičenima je određeno zadržvanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker