DINSTANJE: U Braničevskom okrugu danas veoma toplo, predveče stiže osveženje!

U Braničevskom okrugu će danas biti veoma toplo i nestabilno, dok se posle podne i uveče očekuje promenljivo oblačno sa lokalnim pljuskovima sa grmljavinom, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.

Vetar će biti slab, južnih pravaca, u zoni pljuskova pojačan. Jutarnja temperatura od 14 do 24 stepena, najviša dnevna od 34 do 37 stepeni.

U Velikom Gradiš će pre podne biti pretežno sunčano i veoma toplo. Posle podne i uveče očekuju se lokalni pljuskovi sa grmljavinom. Duvaće slab južni vetar, koji će u zoni pljuskova biti pojačan. Jutarnja temperatura biće 24, najviša dnevna 37 stepeni.

Biometeorološka situacija nepovolјno će uticati na srčane bolesnike i asmatičare. Moguće meteoropatske reakcije su glavobolje, razdražljivosti i poremećaj sna.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker