Renovirana ambulanta u Vlaškom Dolu (FOTO)

Uz pomoć Kancelarije za upravljanje javnim ulaganjima Vlade Republike Srbije urađeni su građevinski radovi na adaptaciji i sanaciji zdravstvrne ambulante u Vlaškom Dolu ukupne vrednosti 7,3 miliona diinara.

Iz budžeta opštine izdvojeno je oko 600. hiljada dinara za kupovinu medicinskog pribora, instrumenata i neophodnih aparata i 370. hiljada iz donacije Elektroprivrede Srbije za kupovinu medicinske opreme i nameštaja za nesmetano funkcionisanje ove ambulante.

Ovim ulaganjima dobijena je potpuno nova i moderno opremljena ambulanta.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker