DEMANTUJTE NAS, ILI SNOSITE ODGOVORNOST: Velika zloupotreba položaja odgovornog lica JKP Golubac

Ova fotografija je napravljena u ulici Dunavski kej u Golupcu. Kamion je vlasništvo javnog komunalnog preduzeća iz Golupca.

Foto: TPKNEWS

U žutoj zgradi u stanu broj 4 izvode se nekakvi radovi. Nećemo da navodimo ko je vlasnik stana, a ono što je interesantno jeste da nam na uvid pokažu račun o zakupu kamiona. Neka nam prikažu i papire urbanističke službe da su radovi dozvoljeni. Sve zatraženo nadležne službe mogu da pošalju na mejl naše redakcije, a koji glasi – info@tpknews.com.

Ono što je još zanimljivo jeste to da je danas nedelja 08. maj 2022. godine, kada ne rade nadležne službe i da iza ovih zloupotreba stoji Vojislav Živanović zamenik direktora komunalnog javnog preduzeća iz Golupca.

Foto: TPKNEWS

Ovim putem apelujemo na nadležne da nas demantuju u suprotnom, ovde je reč o velikoj zloupotrebi.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker