DA LI ĆE PREŽIVETI SVE OVO? Kaonskoj “pokondirenoj tikvi” SNS opalio veliki “šamar”!

Pre nešto manje od mesec dana u Kaoni kod Kučeva osvanuli su dramatični grafiti koje su navodno nezadovoljni meštani Kaone ostavili naprednjačkom predsedniku Saveta mesne zajednice Aleksandru Pavloviću-Aci, Mikićevom kandidatu.

Foto: Insajder Mile Sova/Screenshot

Najupečatljiviji grafit je onaj koji se našao na zidu prekoputa Pavlovićeve vodenice, a koji glasi “Aca je mamin sin, Živorad je domaćin”.

Iako se ni dan danas ne zna sa sigurnošću ko stoji iza ovih grafita, nagađanja su razna, jedno je sigurno da skoro svi meštani sela Kaona tipuju na njihovog zemljaka Novicu Janoševića “pokondirenu tikvu” ovog sela. Verovatno su ceo događaj snimile kamere lokalne prodavnice ali po rečima vlasnika baš te noći bile su u “kvaru”, jasno stavljajući do znanja da ne želi da se zameri Janoševiću koji je poznat po tome da nema granicu u osvetoljubivosti, mada je sada njegova moć ravna nuli jer je smenjen sa svih javnih funkcija u opštini.

Naime, Živorad Jovanović u grafitima prepoznat kao “Živorad domaćin” je Janoševiću brat od ujaka, jedan od dugogodišnjih aktivista sela Kaona koji je po Mikićevom nalogu namerno “zaboravljen” sa spiska za izbor na mestu predsednika Saveta mesne zajednice Kaona. Naravno, to je veliki “šamar” za Novicu Janoševića, koji se po svemu sudeći više ništa ne pita ni u svom rodnom selu.

Mnogi tvrde da se Janošević svih 19 godina bavljenja politikom u svom selu pojavljivao samo pred izbore, bilo da su to lokalni, republički, predsednički ili izbori za Nacionalni savet Vlaha. Od izbora do izbora, “pokondirena tikva” Janošević je munjevitom brzinom prolazio kroz selo, vozeći se u luksuznim automobilima iz kojih je pojedinim građanima pokazivao srednji prst, odbijajući da razgovara sa onima koji su podržavali njegovu Srpsku naprednu stranku, bilo da su to izbori ili odlazak na spontane prinudne mitinge širom Srbije.

Meštani Kaone, ne mogu da se sete šta je Janošević učinio za ovo selo ali znaju da je odbio da pomogne u izgradnji lokalne crkve i pored toga što je u tom periodu bio na najvišim funkcijama u opštini Kučevo i Srpskoj naprednoj stranci. Dobro obavešteni politički krugovi iz opštine Kučevo kažu da je Janoševića najviše pogodilo ukidanje novčanih primanja iz opštine po raznim osnovama, koja su po našoj slobodnoj proceni bila ogromna za naše prilike. Naime, lokalni opštinski funkcioneri u Kučevu doneli su odluku da izvrše racionalizaciju primanja pojedinih funkcionera ukinuvši mesto pomoćnika predsednika opštine, člana Opštinskog veća i primanja Novice Janoševića.

Na osnovu ovih ušteda od septembra predškolskoj deci će biti omogućen besplatan boravak u predškolskim ustanovama na teritoriji opštine Kučevo. Cilj je pridobijanje roditelja dece da glasaju za aktuelnu vlast kako bi dobili još jednu priliku učestvovanja u prodaji imovine slobodnom pogodbom sa ili bez naknade a novac građana opštine Kučevo podele nekim novim “Jarčevima”, “Guskama” i ko zna kome još.

Odluka o besplatnom vrtiću ima rok trajanja do sledećih izbora a posle sve po starom kao i do sada.

(Insajder Mile Sova)

105 Komentari

 1. Siniša debilu ovim tekstom si sada svima pokazao da si ti Mile očerupana Sova. Pao si na provokacije u komentarima na predhodni tekst. Baš si glup. Inače, svi u Kaoni znaju da je grafite pisao Saša Guska.

 2. Siniša debilu, načisto si odlepio ha,ha,ha niko ne razume tvoje tekstove pišeš čas ovo čas ono. Šta li se nalazi u tvojoj glavi šupljine ha ha

 3. Novica Janošević će preživeti na lekovima za smirenje, jedino mu ne valja što ih pije sa rakijom. Vidim po komentarima koje piše pod tuđim imenima kao što su Sandra, Gagi, Siniša da je skroz prolupao

  1. Novice ne jedi ono sto se ne jede. Ako imas muda pisi pod tvojim imenom a ne pod mojim. Izadji jednom na crti kao Novica Janosevic a ne kao Novica Vepar. Cela opstina zna da ste ti i Dejan Gargamel u ljubavnoj vezi. Zar nisi mu izjavljivao ljubav preko komentara

 4. Siniša nepismeni idiote, vidi se da si kupio diplomu osnovne škole. Kaže se izadji na CRTU ne na CRTI. džabe se trtiš niko te neće😁😁

 5. Slušaj budalo to što si pretio u subotu možeš da okačiš mačku o rep. Baš bih voleo da me tužiš pa da vidim čija je moja žena, dali moja ili tvoja. Ti si Siniša načisto prvo.

 6. Niko nas ne tera da pišemo. Ti si Siniša načisto prso. Novica ne vodi više Odbor Sns, on je u Pokret za državu. Vidiš li ti budaletino da svi znaju da si lud. Tebi ne dopire do mozga koga i nemaš da si izrod Brsanski

 7. Ne znam Čika Lale šta budala hoće ne razumem ništa je hteo da napiše u ovom tekstu. Svi se zezaju da je hteo da napada Noleta, ali je sam ispao budala. Odlepio skroz čovek.

 8. Siniša je Milica Zavetnica kao a na miting nije smeo da ide, kaže on se bori na telefonu, kaže ima četri broja i 30 lažnih profila.

 9. Šta je bre sa ovim Novicom? Jel on stvarno poludeo,? Ceo dan piše komentare pod lažnim imenima,sam odgovara na njih,bože pomozi mu!

 10. Није нека цвећка Јаношевић, склон је он понижавању људи, сплеткарењу, праћењу, осветама и сличним стварима. Његов проблем је што пати од комплекса ниже вредности па сада кроз те освете он себи показује да је неко и нешто. Сви знају из које фамилије потиче, чак се прича да му није ово отац већ неки ковач из Каоне. Погледајте са ким се он дружи, углавном са Гаргамелом! Знате зашто? Истог су интелектног нивоа. Новицу нервирају две ствари, изгубио је политичку моћ а изгубио је огромна примања у дому културе, комисији за планове, порталу екучево и општини. Није то мала сума, преко 150000 динара. Сумњам као и остали грађани да иза графита у Каони стоји баш Јаношевић. Свиђа ми се једна ствар код Микића, најурио је на време Јаношевића и Петровића из странке јер ако су издали Милекића који их је створио, издали би и остале. Једном издајник, заувек издајник.

 11. Šta je bre sa ovim Sinišom Brsanom? Jel on stvarno poludeo,? Ceo dan piše komentare pod lažnim imenima,sam odgovara na njih,bože pomozi mu

 12. Meni lici da se Nole plasi tog Sinise cim ga toliko pominje. Mora da je taj Sinisa neki opasan i sposoban tip kad pise tekstove, komentare, ima 30 profila i 4 telefonska broja. Jaci je bre od celog internet tima naprednjaka koje cela opstina placa. Ko vise veruje kaoncu Novici

 13. Ja sam slučajno naišao na ove komentare, počeo sam ih čitati i potpuno mi je jasno da ih mahom piše Novica Janošević. Ja bih cenjenog i uvaženog gospodina zamolio da mu više ne pada na pamet da pominje brsane a pogotovu izrod brsanski. Ako nemaš nešto pametnije da pišeš, idi pored Jelene stene i lupaju glavom o istoj a brsane ostavi na miru, jer nisi vredan ni noge da im opereš, to je već dokazano. Toliko za sada, veliki Janošević.

 14. Jes da Dusica nosi babske gace ali sa cveticima. Licno sam video. Rekla mi da je nabavila te gace polovne na buvljaku i da su mnogo kvalitetne.

 15. Lale šta se praviš važan, nisi video samo ti Dušicine gaće. Video sam i ja i ko zna koliko njih još. Bojović je prvi video i njemu skidam kapu

 16. Cika Lale pustite Dusicu i ona sirota mora da trpi budalu nego sta ti mislis jel stvarno Novica pisao te grafite po Kaoni

 17. Pricao sam sa nekima iz Kaone i ja mislim da je Novica napisao te grafite. Svi znamo koja je on budala Novica bi dao dupe za vlast.

 18. Siniša je lud sve što je radio u Šiku, opštini, zadruzi, sve što je lagao, nemce, Kinez, indijanci to i sad radi. Sramota ko je opozicija u Kučevu.

 19. Ljubo mislio sam da je Janosevic 19 godina vlast u Kucevu, odakle sad 27 godina. Aj Ljubo kazi sta je Janosevic uradio za opstinu za tih 27 godina a da nisu njegove dve kuce, stan u Beogradu, razni luksuzni automobili i zaposlio celu familiju? Objasni nam Ljubo jel smo mi gradjani placali Janosevica sadasnjeg djubretarca da radi za nas ili samo za njega? Sta je uradio za tvoju Duboku?

  1. 4 km asfaltnog puta, renoviran je krov na Domu kulture, put u Valja repidje i jedno 20 puta nastupao put do Tome Brsana.

    1. Tako je Ljubo, Brsani se posvađaše sa tobom da nepismeni i slinavi Novica Janosevic bude predsednik. Ima Boga Ljubo udaracemo kantu za bitangom

 20. Jedino što Janoseviću zameram što je držao na opštinskoj kasi Sinišu debila Brsana , Nešu Brsana, Laleta pijanog, Slavicu Bulutić, Dušana diplomiranog Gutu i Vladu Šlogiranog. Sa tim budalama nije mu bilo laka, svaka mu čast.

  1. Ljubo to su Ćukini kadrovi, Janošević ih je nasledi. Zaboravio si Vojića Šojića, Šilinga, Pijanog Miljkovića. Sve mokra braća

   1. Dušicine gaće jesu sa cvetićima ali ja nisam do tada video da neko nosi tako duboke gaće kao Dušica.Toliko su bile duboke skoro do grudi pa sam se ja malo i šalio sa njom jer sam joj rekao da su gaće toliko duboke da čuvaju bubrege pa sam ih nazvao BUBREGARE😂😂

   2. E Novice budaletino mi mozemo svi da se uclanimo u SNS samo pod uslovom da tebe sklone iz JKP jer ti jedino to ostalo. Primili te u JKP bez konkursa mozes da odletis odmah

 21. NOVICA JANOSEVIC ZA SVOJIH SKORO 20 GODINA NIJE NISTA URADIO ZA OPSTINU KUCEVO ALI JE ZATO URADIO ZA SEBE. NAJGORI POLITICAR I NERADNIK U ISTORIJI KUCEVA. CEO VEK SE UVLACIO KOD CUKE U BULJU A SAD KOD MIKICA I ACE KARATISTE. SLAVICA JE ZA NJEGA BILA STREPTOMICIN NABILA GA U MISJU RUPU. PLAKAO JE DAN NOC KOD CUKE DA GA SPASE OD NJE.

  1. Umorili se od pisanja lažljivih komentara , ćoravi vepar garagan Novica i ćoravi kvazimodo pa zaspali i zato nema odgovora i komentara ove dvojice pede* čina🤣

 22. Tebi je Novice Sinisa izgleda jebo Dusicuu ti si sada ljut zbog toga pa ga vredjas. Sta se ljutis nije to potrosni materijal. Nije joj on prvi. Bojovic je prvi

 23. Ha ha ha ako si obrusio Novici, zasluzio je. Nije Dusica nista kriva sto zivi sa psihickim bolesnikom. Ona je barem kulturna i obrazovana zena za razliku od njega

 24. OVO JE ODLUČNO DA ČITAOCI VIDE PATOLOGIJU SINIŠE BRSANA. TAJ NEČOVEK JE DEVIJANTNA LIČNOST. NA DESETINE ŽENA I MUŠKARACA ĆE POTVRDITI DA JE IMPOTENTNI SEKSUALNI MANIJAK. SVE LAŽNE TEKSTOVE I KOMENTARE ON PIŠE JADNIK I BOLESNIK.

  1. Janoševiću, psihički bolesniku, zašto pišeš pod tuđim imenima? Ti si Janoševiću opčinjen Sinišom Brsanom, on ti se priviđa jer si veoma grešan prema njemu. Napadaš pogrešnog čoveka, rušiš sve pred sobom samo da bi zadržao svoje privilegije koje ničim nisi zaslužio. Svi su u ovoj opštini Siniša i teško ćeš se izboriti sa nama, jer su svi ukapirali koliko si Janoševićui prost, neobrazovan, bezobrazan i bahat. Inače poznat si po tome da se kriješ iza lažnih profila, pišeš tekstove protiv drugih ali i sebe jer samo tako i možeš da vladaš. Potraži psihijatra koji te može spasiti od tvojih fobija, ti sam i ne vidiš koliko si ozbiljno psihički bolestan.

 25. Glavna karakteristika Novicinog graničnog poremećaja ličnosti je visoka nestabilnost u interpersonalnim odnosima, slici o sebi i emocijama. On sa ovim poremećajem ličnosti je veoma impulsivan. On boluje od ozbiljnog poremećaja identiteta, koji podrazumeva značajnu i kontinuiranu nestabilnu sliku o samom sebi, hronično se oseća praznim. Novica je podvojena ličnost, ili bolje reći dvostruka ličnost. Kao što i samo ime kaže, podvojena ličnost znači da je u pitanju postojanje više različitih vrsta ličnosti kod jedne osobe. Svaka ličnost je drugačija i javlja se u drugo vreme, a kada se javi preuzima glavnu ulogu u mišljenju, emocijama, stavovima i njegovom ponašanju. Koliko god se on trudi da izgleda otmeno i stameno, u njegovoj glavi se javljaju konfuzije koje nisu baš prijatne po njegovo okruženje . Novica u tim konfuzijama piše komentare pod tuđim imenima, piše tekstove protiv drugih ali i protiv samog sebe. Možda on sam i nije svestan svojih postupaka, zato je potrebno da mu se hitno pomogne.

 26. SINIŠA OPISAO SI SEBE, NIJE LOŠ SASTAV, SAMO OVO JE SAMO DEO TVOJE IZOPAČENE LIČNOSTI. JADNIČE, ZAR TI NE SHVATAŠ DA SI LUD.

 27. Siniša da li si se zapitao zašto moraš na jednu rečenicu da odgovaraš sa 10? Na kedan komentar napišeš 20. Zato što lažeš, to svako zna. Da li si se zapitao zašto samo o Janoševiću pišeš? Zato što je karakterno najjači. Zato što njemu verujuSvaki drugi tekst ti je o njemu, svaki komentar ti je o njemu, svaka tvoja laž, uvreda, psovka…sve Janošević jer se nadam da ćeš ponavljanjem laži nešto da postigne a ti sve više toneš u patologiju a to što pišeš gubi smisao. On je u odnosu na tebe nadmoćan jer te ne jebe 5%.

 28. Siniša jadniče. Zloba u čoveku je rđa za sopstvenu dušu. Uglavnom je, čovek, pošiljalac kao strelu odapinje u pravcu primaoca, drugog čoveka, i tako hrani sopstvenu sujetu, nesvestan da postaje jadnik koji jede samog sebe!
  Nole je umetnik da raskrinka svaku zlobnu budalu kao što je Siniša, Zvonko Kleptoje, Gusan, Seksualni manijak Roki …

  1. Novice magarcu,nikako da shvatiš da si ti prošlost.Naterao si celu familiju da pišu komentare umesto tebe jer si ti glup kao ku*ac pa ti je i to malo bilo pa si angažovao i ceo internet tim na čelu sa radodajkom iz Turije.A i ostali clanovi tvog tima su ti odani pa i oni piskaraju pod laznim imenima,kao prvi Kvazimodo Šuša ,kum Raša,špijun Gargamel djubretarac i ostali.

 29. Veroljube nemoj da “vredjaš”magarca uporedjujuci ga sa Novicom jer Novicu svi znaju pod nadimkom ćoravi vepar garagan Novica Burduš🤣

 30. Dosadio mi je više moj kum Novica jer evo godinu dana samo se grebe.Kada sednemo u kafić stalno ja plaćam piće a on nikako da se uhvati za dzep kao da ima neko zmiče😄

 31. Ja kao njegov komšija znam dok je Novica kao klinac mnogo voleo da mu tata ponekag kupi GREB,GREB sličice-igrice jer je mislio da ce da izvuče neku nagradu i da dobije nesto a dobio je ku*ac😂pa ga to drzi jos iz detinjstva i zato je najveći GREBATOR.😄😄

  1. Glavna karakteristika Miljkovoćevog graničnog poremećaja ličnosti je visoka nestabilnost u interpersonalnim odnosima, slici o sebi i emocijama. On sa ovim poremećajem ličnosti je veoma impulsivan. On boluje od ozbiljnog poremećaja identiteta, koji podrazumeva značajnu i kontinuiranu nestabilnu sliku o samom sebi, hronično se oseća praznim. Sladjan je podvojena ličnost, ili bolje reći dvostruka ličnost. Kao što i samo ime kaže, podvojena ličnost znači da je u pitanju postojanje više različitih vrsta ličnosti kod jedne osobe. Svaka ličnost je drugačija i javlja se u drugo vreme, a kada se javi preuzima glavnu ulogu u mišljenju, emocijama, stavovima i njegovom ponašanju. Koliko god se on trudi da izgleda trezno i stameno, u njegovoj glavi se javljaju konfuzije koje nisu baš prijatne po njegovo okruženje . Sladjan u tim konfuzijama piše komentare pod tuđim imenima, piše tekstove protiv drugih ali i protiv samog sebe. Možda on sam i nije svestan svojih postupaka, zato je potrebno da mu se hitno pomogne.

   1. Novice zar nisu ovo napisali da je tvoja dijagnoza a ne Mikiceva. Znaci Novice debilu poceo si da “seksas” i Mikica?

    1. Veljo,Novica coravi vepar je prolupao načisto.😄Zaboravio je pod kojim laznim imenom pise komentare pa čas je Gile,pa je Sladjan,pa je Siniša,pa se setio da je bio i Gagi,Lale,Sandra,Danijel.Sve u svemu otišao coravi vepar u ku*ac.🤣Sad da ga pitaš kako se zove,razmišljao bi pola sata pošto mu je mozak blokirao ako ga uopste i ima pa bi lupio kao da se setio i da se sigurno zove Draginja ili Lazara😂😂

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker