POLICAJAC GA PRVO NOKAUTIRAO, PA ONDA UHAPSIO: Nadrogirani muškarac iz okoline Golupca divljao po Beču

U petak oko 14:30 časova patrola bečke policije zaustavila je 32-godišnjeg muškarca u trećem bečkom okrugu Landstrasse, nakon prijave građana da nepoznati muškarac maltretira ljude na ulici i lomi saobraćajne znakove.

Foto: BMI/Facebook/Ilustracija

Kako prenose austrijski mediji, policajci su pokušali da smire muškarca, koji je verovatno bio pod dejstvom droge. Kretao se sredinom puta umesto trotoarom.

Policajci su nakon kraćeg ubeđivanja uspeli da nagovore muškarca da se skloni sa puta. Međutim, ubrzo nakon toga je postao veoma agresivan. Pesnicom je snažno udario jednog policajca u predelu glave koji je od siline udarca izgubio svest i srušio se na trotoar. Odmah su reagovali drugi policajci koji su, da bi savladali i uhapsili 32-godišnjaka, morali su da ga nokautiraju.

Za sada nije poznato koji je policajac agresivnom 32-godišnjaku zadao smirujući nokaut.

Uhapšeni 32-godišnjak koji je rodom, kako saznajemo, iz jednog sela u okolini Golupca, može očekivati da bude optužen za krivično delo ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti i nanošenje teških telesnih povreda.

Inače, uhapšeni muškarac je pre nekoliko dana izašao iz zatvora.

(Tpknews.com/Mediji)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker