MUNJEVITA AKCIJA POŽAREVAČKE POLICIJE: Lice s poternice poharalo dva salaša!

Policija u Požarevcu, brzom i efikasnom akcijom, rasvetlili su dve krađe i tešku krađu i podneli krivične prijave nadležnom tužilaštvu protiv 52-godišnjeg i 28-godišnjeg muškarca iz ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili ova krivična dela.

Foto: Ilustracija

Oni se sumnjiče da su juče u Požarevcu sa dva salaša čiji su vlasnici bili odsutni, kao i iz jedne vikendice u koju su provalili ukrali različiti alat čija se vrednost procenjuje na oko 100.000 dinara.

Policija je kod osumnjičenih pronašla ukradeni alat i vratila ga vlasnicima.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, protiv osumnjičenih će biti podneta krivična prijava u redovnom postupku, a 28-godišnjak za kojim je bila raspisana poternica zbog izdržavanja kazne zatvora sproveden je u Кazneno popravni zavod Zabela.

PROČITAJ I

2 Komentari

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker