EKSLUZIVNO, “LA PIOVRA” NA DELU 2: Zna Vecko ispod žita da mazne 200.000 evra?!

Otkako je potpisan ugovor o izgradnji brze saobraćajnice, Petlja Požarevac-Golubac, Narodni poslanik iz Požarevca, kum požarevačkog i okružnog SNS kartela je samo od tog parafa na Ugovor u jednom trenu zaradio još neku stotinu hiljada evra, preko svih konzervi sa isteklim rokom, spalionice, kupovine mafijaških stanova po Beogradu, nakon čega su prodavci volšebno morali da napuštaju zemlju, zabrinuti zbog odmazde ovog bahatog i korumpiranog mafijaša.

Foto: Screenshot/Facebook

Naime, šuma u Golupcu od 8993 m2 ( 0.90 ha) i voćnjak u Golupcu 1.92 m2 ( 0.19 ha) koje se u katastru vode na Veroljubovu majku Angelinu, predmet su eksproprijacije zemlje za potrebe izgradnje brze saobraćajnice.

Ipak, obzirom da je Vecko poslanik, a ne običan meštanin Dobre ili Klenja, za ovaj potez eksproprijacije je nezvanično dobio koferče iz afere Ivice Dačica od čitavih 200.000 evra, da lakše preboli voće koje mu posađeno. Ali, i bez obzira što se ogrebo za jedno masno koferče, ova hobotnica i dalje na teritoriji Golupca i Velikog Gradišta pokušava da otme još zemljišta od ljudi koji nisu završili eksproprijaciju. Tako da druženje sa Miroljubom Aleksićem, vlasnikom hotela Izvor, omiljenog Veckovog, donosi i određene benefite.

U samo jednom danu, ovaj veliki poznavalac političkih misli i različitih oblika ljudske svesti, je sa pomenutim vlasnikom “Alco grupe-Hotel Izvor”, zapalio vlasnika parcele pokraj hotela za potrebe proširenja hotela “Izvor”, obećavši čoveku zaposlenje za članove porodice i pristojnu nadoknadu za ustupljeno zemljište, ali u kešu. Na papiru, vlasnik zemljište je isto ustupio u vidu poklona.

Šta kažete, zna Vecko da bude ubedljiv, stručnjak manipulacije, pa je tako i 2017. godine zamalo prevario tadašnju gradsku vlast na čelu sa Banetom Spasovićem kako bi valjalo Šećeranu prodati Zoranu Drakuliću, vlasniku “Ist Point” grupe valjaonice Sevojno. Međutim, tadašnji gradonačelnik je prozreo nameru kuma požarevačkog i okružnog SNS kartela u vidu kombinacije-provizije sa Drakulićem i prodaju gvožđa iz Šećerane obavio putem javnog poziva, tendera dostupnog svima, a ne ispod žita.

Nažalost tu se i politička karijera izuzetno poštenog i korektnog gradonačelnika, završila, na scenu je, sa kumom požarevačkog i okružnog SNS kartela Veroljubom, nastupio “Zelja”.

Sledi nastavak….

(Tpknews.com/D.L.)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Veroljub jedan neobrazovani hostapler pitam se kako takvi ljudi bez morala i skrupula dodju na neko rukovodece mesto ,treba da se zapitate svi vi koji imate partiske knjizice bilo koje ,BILO KOJE STRANKE jer zahvaljujuci vasoj podrsci zarad nekih sitnih licnih interesa ovakve bubasvabe uspevaju u zivotu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker