DRAMA U BEČU: Migrant nožem ubadao prolaznike, teško ranjena tročlana porodica (VIDEO)

U 2. bečkom okrugu sinoć je nepoznata osoba napala tročlanu porodicu nožem i nanela im povrede opasne po život.

Foto: Twitter

Napadač je pobegao i za njim traga policija. Kako javljaju lokalni mediji, on je prilikom bega nožem napao još jednu osobu, na drugoj lokaciji, koja je lakše povređena. Za sada nisu poznate druge okolnosti ovog incidenta.

Prema policiji, za sada još nije jasno da li su napadnute osobe došle iz japanskog restorana ispred kojeg su povređene ili iz stanice metroa. Kod teško povređenih lica se radi o austrijskoj porodici, a pored roditelja povređena je i odrasla ćerka.

Hitna pomoć je na mesto napada izašla sa ukupno osam vozila, te je policija, zbog svoje akcije, obustavila, privremeno i saobraćaj podzemne linije U1 oko stanice ispred koje se dogodio napad. Građanima iz te obalsti savetovano je da neko vreme ne izlaze iz kuća.

https://twitter.com/NewsAlertHQ/status/971477497551482881

Kako se navodi, incidentu je prethodila svađa. Jedan od učesnika je zgrabio nož i ubo troje ljudi.

Po tragovima krvi, moguće je da je i sam napadač povređen. Prema svedočenju prolaznice, napadač je uzvikivao “Alah, Alah”. Izbeglica iz Avganistana je uhapšen, ali se još uvek ne zna da li je on osumnjičeni.

https://twitter.com/NewsAlertHQ/status/971486952469028865

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker