“NE PRIVATIZACIJI EPS-a”! Oglasila se i državotvorna opozicija o dešavanjima u EPS-u

Na održanom sastanku državotvornih opozicionih stranaka POKS, Srpska stranka Zavetnici, Novi DSS i Srpski pokret Dveri iz Požarevca i Kostolca, 3. aprila, zauzet je jednoglasan stav protiv privatizacije EPS-a i podrške radnicima koji se suprotstavljaju ovom aktu režima Aleksandra Vučića.

– Prelazak EPS-a u status akcionarskog društva bi imao poguban efekat kako po zaposlene, tako i po stanovnike grada Požarevca i opštine Kostolac koji su egzistencionalno zavisni od rada u ovom gigantskom preduzeću, kao i po samu državu Srbiju.

I još jednom nedvosmisleno dajemo podršku svim Sindikatima i zaposlenim radnicima u EPS Kostolac koji se bore da se ne privatizuje ovo preduzeće – , navedene iz državotvorne opozicije stranaka.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker