UMALO TRAGEDIJA KOD KUČEVA: Bahati sin policajca divljao “audijem”, pa sleteo sa puta i probio zaštitnu ogradu

Na delu regionalnog puta Majdanpek-Kučevo, nedaleko od sela Brodica, u sredu oko 18 sati dogodila se saobraćajna nezgoda kada je vozač “audija A5”, zbog neprilagođene brzine, izgubio kontrolu nad vozilom, a zatim probio zaštitnu ogradu i sleteo sa puta!

Screenshot

Prema najnovijim saznanjima za volanom automobila bio je A. M. (23) iz sela Brodica, sin policajca D. M., a ujedno i pripravnik u policijskoj stanici u Kučevu, koji je teško povređen. Pored njega je sedeo njegov brat.

A. M. je zadobio teške telesne povrede u vidu otvorenog preloma noge, a njegov rođeni brat, koji se nalazio na mestu suvozača, prošao je bez povreda.

– Vozio je stravičnom brzinom. Kad je automobil sleteo sa puta, to je puklo kao bomba. Dobro da su im ostale glave na ramenima – priča lokalni meštanin koji je prisustvovao udesu i koji potvrđuje da je A. M. sin policajca.

– Mali je sin policajca Dejana M. a uz to i sam je pripravnik u policijskoj stanici u Kučevu, uvek zna gde su patrole zato se i bahati, a to što ugrožava nečije živote nikome ništa – kaže lokalni meštanin koji je prisustvovao udesu.

Ekipa Hitne pomoći prevezla je povređenog mladića u Dom zdravlja u Kučevu, a zatim je transportovan u Opštu bolnicu u Požarevac na dalju dijagnostiku.

Policija je obavila uviđaj i utvrdila da je do nezgode došlo kada je vozač upravljajući putničkim vozilom iz pravca Majdanpeka prema Kučevu, zbog neprilagođene brzine, izgubio kontrolu nad vozilom, a onda je prednjim središnjim delom vozila ostvario kontakt sa metalnom zaštitnom ogradom, koja se polomila, a vozilo sletelo sa puta, naveli su u PU Požarevac.

(Insajder Mile Sova)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker