ZGRADU RAZNEO EKSPLOZIV?! Stravična eksplozija u Smederevu, poginula jedna, ranjeno dvoje ljudi (VIDEO)

U stanu u Smederevu sinoć je eksplodiralo nekoliko kilograma eksploziva, nezvanično se saznaje, a u eksploziji je poginula jedna i ranjeno je još dvoje ljudi.

Screenshot

Kako se saznaje, poginula osoba je najverovatnije i ona koja je aktivirala pomenuti eksploziv. Iako se prvobitni mislilo da je plinska boca uzrok eksplozije, na uviđaju su otkriveni zastrašujući detalji.

Podsetimo, na poslednjem spratu stambene zgrade u Ulici slobode u centru Smedereva sinoć oko 20:35 sata došlo je do snažne eksplozije koja se, prema svedočenjima Smederevčana, čula i 10 kilometara dalje.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da 192.RS (@192_rs)

– Počela su stakla da padaju. Okrenuo sam se i video da ljudi izlaze iz zgrade (u kojoj se dogodila eksplozija). Čuo sam vriske. Išao sam od stana do stana i pitao treba li pomoć – rekao je P. S. sinoć koji je i spasavao ranjene ljude.

Na snimku objavljenom na društvenim mrežama vidi se kako P. S. iz zgrade u kojoj je eksplodirala bomba izvodi komšije koji su očigledno u stanju šoka. Oko njih je metež, na ulicama mešavina srče, šuta, delova tela…

Stigao je do četvrtog sprata, do svog druga.

– Pitao sam ga da li je dobro. Rekao je da jeste, pa sam ga spustio dole. Kad sam njega uhvatio video sam i ženu da nose. Pitao sam da li ima neko dete gore i još nekoga, pa sam se vratio da ih spasim – kaže P. S.

Posle stravične eksplozije u Smederevu nađeno je raskomadano telo jedne žrtve, a istražni organi još utvrđuju identitet poginule osobe.

U eksploziji su povređene dve osobe, brat i sestra. Istražitelje sada čeka zadatak da otkriju ko je poginula osoba na osnovu delova tela rasutih na ulici.

(Tpknews.com/Blic)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker