ZAŠTO NADLEŽNI NE REAGUJU?! U ulici Cane Babovića u Požarevcu pukla cev, voda teče već skoro mesec dana

U ulici Cane Babovića u Požarevcu pukla je vodovodna cev pre skoro mesec dana. Danima se voda sliva u potocima i teče kroz ulicu.

Ulica Cane Babovića/Foto: Čitalac TPKNEWS

Stanari ove ulice kažu da su više puta zvali JKP Vodovod ali nažalost još uvek niko od nadležnih iz ovog preduzeća nije izašao na teren da vidi šta se dešava.

Građani koji žive u ovoj ulici su zabrinuti i o svemu su obavestili i policiju jer skoro mesec dana voda neprekidno teče i plaše se da ne dođe do potkopavanja i obrušavanja asvalta, samim tim i do nesreće u kojoj neko može i da nastrada, a postoji i opasnost da se natope neke podzemne instalacije i da voda prodre do nečijih podruma i kuća.

Takođe, građani ističu da su u jednom od poziva koji su uputili JKP Vodovodu dobili odgovor da takvih havarija u gradu ima na više mesta i da nemaju dovoljan broj ekipa i radnika da izađu na teren da vide šta se dešava i da otklone defekt.

PROČITAJ I

2 Komentari

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker