DIREKTAN PRENOS: Gledajte utakmicu Austrija – Srbija na portalu TPKNEWS danas u 20:40! (LIVESTREAM)

Prethodni put fudbalska reprezentacija Srbije igrala je na velikom takmičenju još 2010. godine. To je ujedno jedini šampionat na kojem je naša reprezentacija igrala od 2006.

Kada je Srbija prošli put učestvovala na velikom turniru, u grupi je savladala Austriju u Beču. Kada bi ponovila taj uspeh, već bi mogla da krene da rezerviše karte za Rusiju.

Plasman na SP sledeće godine u Rusiji je od ogromnog značaja za srpski fudbal. “Svaka utakmica nosi pritisak, pa i ova. Nećemo da srljamo ali iako imamo dve šanse za pobedu, sigurno je i da nećemo kalkulisati. Idemo na pobedu u Beču”, kaže selektor Muslin.

Utakmica u Austriji je jedna od preostale dve u kvalifikacionoj grupi. Srbiji je u mečevima sa Austrijom i Gruzijom (9.10) potrebna jedna pobeda da ne bi zavisila od rezultata ostalih mečeva. “Nema euforije”, rekao je reprezentativac Nemanja Matić. “Moramo da ostanemo mirni i koncentrisani. Još ništa nije gotovo.”

OVDE MOŽETE PRATITI DIREKTAN PRENOS UTAKMICE

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker