ZABRINJAVAJUĆA STATISTIKA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Za tri dana iz saobraćaja isključeno 28 vozača pod dejstvom alkohola i droge!

Saobraćajna policija u Braničevskom okrugu je prilikom kontrole saobraćaja u periodu od 23. do 26. marta, isključila iz saobraćaja 25 vozača koji su upravljali vozilom pod dejstvom alkohola i trojicu pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, saopštili su iz Policijske uprave u Požarevcu.

Foto: Ilustracija

Kako se navodi u saopštenju saobraćajna patrola u okolini Žabara i Požarevcu zaustavila je vozače „opela” i „forda” (57) i (31), koji su vozili sa 1,66 i 1,24 promila alkohola u organizmu.

U okolini Malog Crnića i Petrovcu na Mlavi policija je iz saobraćaja isključila dvojicu muškaraca (39) i (43) koji su automobilima „bmv” i „pežo” upravljali pod uticajem psihoaktivnih supstanci, a u Žabarima biciklistu (45) pod dejstvom narkotika, navodi se u saopštenju.

Protiv svih vozača podnete su odgovarajuće prekršajne prijave.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker