E SAD SMO GA TEK…: Vulin kandidat za predsednika Srbije ako se Vučić ne kandiduje

Boljeg od Aleksandra Vučića, ni SNS, ni srpski svet nemaju, ali ako Vučić ne bude kandidat na predsedničkim izborima, biće Aleksandar Vulin, saopštio je danas Pokret socijalista.

Foto: ATA

“Ako se Vučić ne kandiduje, bilo zato što on sam to neće, bilo zato što njegova partija nema hrabrosti da se suprotstavi tajkunskim medijima i velikim silama, Pokret socijalista će izaći sa svojim kandidatom, a ukoliko članstvo usvoji predlog Predsedništva, naš kandidat će biti predsednik PS i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin”, navedeno je u saopštenju.

“Vučić je bolji od svih koje Srbija može da bira, ali ako njegova partija misli da ima boljeg, onda Pokret socijalista ima još boljeg – Aleksandra Vulina”, kaže se u saopštenju.

“Politika predsednika Vučića mora imati nastavljača, a ko je iskreniji u sprovođenju politike ujedinjenja Srba, vojne neutralnosti i socijalne pravde od našeg predsednika Aleksandra Vulina, odlučeno je na sednici Predsedništva Pokreta socijalista”, navedeno je u saopštenju.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker