Akcija dobrovoljnog davanja krvi u Velikom Gradištu

Akcija dobrovoljnog davanja krvi u ponedeljak 16. oktobra 2017. gododine, u vremenu od 9 do 15 časova u Domu zdravlja Veliko Gradište.

Crveni krst Veliko Gradište u saradnji sa republičkim Institutom za transfuziju krvi – Beograd organizuje akciju dobrovoljnog davanja krvi koja će se održati u ponedeljak 16. oktobra 2017. god. u vremenu od 9 do 15 časova u Domu zdravlja Veliko Gradište.

Pozivaju se svi dosadašnji davaoci krvi koji su bezbroj puta do sada uzeli učešće u ovim akcijama kao i potencijalne davaoce krvi koji to treba da urade prvi put da iskažu svoju humanost i uzmu učešće u ovoj humanoj akciji.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker