VLAST U KUČEVU PRETI OPOZICIJI: Grupa građana između dve vlasti, proglašene samo liste SPS i SNS

Kandidat Grupe građana “Budimo ljudi – Marija Rajčić” u Kučevu Slobodan Stokić izjavio je da su na lokalnim izborima u Kučevu do sada proglašene samo dve izbone liste – SPS i SNS. On je u emisiji N1 Studio Live rekao da ova Grupa građana ne zna da li će učestvovati na predstojećim izborima nakon Rešenja o odbijanju ove liste od strane Gradske izborne komisije.

Screenshot

– Očekujemo da će u toku dana GIK doneti novu odluku i izražavamo nadu da će postupiti po zakonu i izglasati ovu listu. Nadamo se da će postupiti sa moralnim i etičkim načelima, a ne sa direktivama. Nadamo se da će omogućiti učestvovanje na izborima jedinoj listi kandidata koja ne pripada vlasti – , kazao je Stokić.

Objašnjava da u Kučevu postoje dve liste vlasti, jer su proglašene samo liste SPS-a i SNS-a, dok je lista opozicionih stranaka “Kučevo protiv nasilja” odbijena iz nekoliko tehničkih razloga.

– Naša lista je odbijena po nama iz tehničkog razloga, jer se na listi između rednih brojeva 25 nalaze četiri muškarca i jedna žena. Mi u zbiru naše odborničke liste koja ima 31 kandidata imamo 46,5 manje zastupljenog pola, i 53,5 odsto više zastupljenog pola i imamo mogućnost da učestvujemo. Treba samo da zamenimo jednog muškraca i jednu ženu na listi, i onda bi naša dokumentacija bila validna, i mi bismo mogli da učestvujemo na lokalnim izborima – , rekao je Stokić.

Predviđa da GIK to neće dozvoliti, pa apeluje na članove komisije da postupaju po zakonu.

– Bilo bi sjajno ako bi nam odobrili i omogućili da izađemo na izbore, i pružili građanima demokratsko pravo na izbor. Ali, u ovom trenutku sumnjam u to – , ocenjuje Stokić.

Dodaje da je da nakon davanja intervjua TV Nova S lokalni funkcioner SNS-a zapretio da će se „obračunati sa njim nakon 17. decembra“.

Objašnjava da mu se uneo u lice i da je izrekao pretnju kada se ekipa novinara udaljila, kao i da mu je nerazumno takvo ponašanje ljudi na vlasti.

Navodi da ova Grupa građana podržava proevropsku opoziciju, kao i da sadašnja vlast vodi zemlju u sunovrat.

(Tpknews.con/N1)

69 Komentari

 1. Dok je na vlasti diktator Aleksandar Vučić, Srbija neće biti slobodna i demokratska država, 17. decembra je prilika da glasamo protiv diktature, jednoumlja i partijske države. Svi vi koji ste danas ušli u autobuse koji vas prinudno prevoze na miting u organizaciji diktatora i njegove partijske sekte, podignite glavu, uspravite se, pogledajte oko sebe zar ne vidite jad i bedu oko sebe do koje su vas dovele Srpska napredna stranka i udavača Socijalistička partija Srbije? Zbog vaših 20 ili 30 hiljada dinara koje su vaše a ne njihove, prodajete vašu budućnost i budućnost vaše dece. Srbija protiv diktature!

  1. Koliko na listi imate kandidata sa sela? Vi ste obična prokucevacka grupa odbacenih naprednjaka, Somi vam je glavni organizator. Ne umete listu običnu da sadtavite po protokolu a hoćete čelu opstinu da vodite. Za izbore treba pamet pa i kad su ti protivnik kuvarica iz Turije i kamiondzija iz Kuceva treba da znaš nešto. Stokic je bio u hotelskom orkestru, slatka mu bila plata za nerad, i sad bi opet hteo u Hotel. Ivan nejaki je samo na njemu pokazao snagu i izbacio ga. Nasankali ste te ljude koji su vam potpisivali, niste stavili prigovor na regularnost prve dve liste koje imaju dosta vise i nepravilnosti i falsifikovanih potpisa. Izbori su nauka i tu nema mesta za setace planinare nezadovoljnike razne. Da ste uzeli Zeku i Cokija bili bi vam od koristi kako su sad odbaceni.

  1. zar vas nije nimalo sramota da postavite takvo pitanje?

   naravno da takvi ljudi postoje ali njima ne pada na pamet da se bave politikom…imaju svoj posao ili zanat.

   za razliku od ovih drugih, koji su niti obrazovani…niti pošteni.

   nemojte da mešate babe i žabe…

   da se ne osećate prozvanom, eto, pođite od sebe!

 2. Milice, svakako da postoje obrazovani a pošteni gradjani, najobrazovaniji i najpošteniji Siniša Brsan ponavljač i lopov iz Duboke i Zvonko Armuš kleptoman iz Kučeva.

  1. Sale nicija nije gorela do zore pa nece goreti ni naprednjacka. Cela Srbija zna koji lopovluk je u Kucevu ali im niko nista ne moze jer dok se ne smeni i uhapsi Vucic nece biti uhapseni ni lopovi iz Kuceva

 3. Milice polupismeni lopovi su u zatvoru. Oni pismeni i pametni su ili pošteni ili nikada neće biti uhvaćeni a onima iz sns se suprotstavljaju Siniša piroman i Zvonko Kleptoman

 4. Ljudi glasajte protiv SNS i Vucica jer samo tako mozemo da smenimo lopove iz Kuceva. Na lokalu glasajte za patriotski blok Srpsku stranku Zavetnici, POKS i Dveri. Slozno do pobede nad Aleksandarom Vucicem, tajkunom Aleksandrom Perisicem i robijasom Nenadom Mikicem. KUCEVO DA KRENE

  1. Nole, te što si nabrojao, nisu opozicija. Njih je stvorio SNS, da bi uzimali glasove pravoj opoziciji i da po potrebi, njihovi poslanici prelaze u SNS. To je do sada uradilo nekoliko poslanika Zavetnika. Ako pogledate zvaničnu biografiju Milice AVetnice, videćete da je bila predsednica mesnog odbora SRS. Šta misliš, zašto stranke koje si nabrojao, nisu učestvovale u protesnim šetnjama, Srbija protiv nasilja?

 5. Ja glasam za Sinišu Ludog, a glasao bih i za Kleptoja, možda za nasilnika Cobeta, mislio sam za listu budimo LUDI samo ne znam na kom su oni broju….

 6. Šloga šlogirani evo ti brojevi lista nepismena budalo.
  br.7834 Kučevo za nasilje – Siniša Ludi, Saša Gska, Zvonko Kleptoman
  br.7834 Budimo LUDI – Cobe i žene

 7. Glasajte za lopove iz SNS da jos vise kradu. Nabrojte ko je iz Patriotskog bloka lopov? Milica Zavetnica i Sladjan Miljkovic su jedina opozicija u Srbiji i Kucevu i jedino oni mogu da smaknu Vucica i Acu Karatistu.

  1. Da li si ti onaj Nole (Novica), koga od milja zovu Vepar? Vučića, a sa njime i tog vašeg Milogorca, ne može skinuti ni jedna lista. Čime mislite da pobedite Vučića, glasačkim listićima?!🙄 Zna se kako se diktatori smenjuju. Narod izađe na ulice i uzme motke, po mogućstvu one gov*ive. Tako je skinut i Milošević, jer je pokrao izbore. Zapamtite šta vam kažem, a imam dosta životnog iskustva, Vučić će se mnogo teže skinuti, nego što je skinut Milošević. Zna on veoma dobro, a i Ana Brnabić je to skoro izjavila:”Nama je kristalno jasno, da ćemo svi biti pohapšeni, ako izgubimo vlast”.

 8. Fraći moj Nole sam ti pomogao teb oneg šušu kvazamodu kad ste bili kod men u Brodica da ti navatam moji cigani da ti potpisuju onaj papir i uzeo sam od njine one pašoši da mož da se poslenake popisujete za izboru u Brodicu i bre to ti nije bilo dosta moj fraće Nole pa sam ti jos skupio pašoši preko 100.Će ih pobeđujemo kai prošli putenake i opet će gi škrabate onaj popise umesto moji cigani a a oni će da ćutedu i nikem ništa ne da kažu sam nemo da bude onaj kako beše zovete ti fraćo moji onaj voz dal beše se vikaju ciganski il bugarski voz.Pozdrav za moju fraćiju Nole i šušušušu kvazamudu vaš fraći burduš iz Brodicu.

 9. Zašto me ne čudi to što te zovu Novica vepar!Zato što ni uz pomoć Šuše kvazimoda nisi mogao da sakupiš dovoljan broj birača za VLAŠKU STRANKU MOST.Sada si valjdu video vepru kakvo mišljenje imaju birači o tebi i Šuši kvazimodu jer za proglašenje liste dovoljno je bilo sakupiti potpise 100 birača a zbog tebe Novice vepru i Šuše broj birača kojo je podržalo listu je bio jedva 60.😪😪😪😪😪Sramota me je što sam zaposlen u OU i što sam član SNS kada sam shvatio sa kakvim glupsonima sam u stranci.

 10. Ja stem nemam ništa.Novica i Šuša sa skupljali potpise birača za VLAŠKU STRANKU MOST.To što su sakupili 63 birača a trebalo je 100 je isključivo njihova krivica.Doduše mogu da razumem mog kuma Novicu i partijskog kolegu Šušu zašto nisu uspeli da sakupe 100 potpisa birača jer opština Kučevo je po broju glasača ipak mala i pravo da glasa na izborima 17. ima”samo”15.503 birača t.j.glasača.😂😂😂😂😂

 11. Jao Nole vepru jedan gde se uvati za tog Šušu kvazimodu.On se razume samo u ribnjake i to isključivo gaji najbolju vrstu ribe ŠKEGURCE,GOVEDARCE,KREKUŠICE.Ima svinje koje hrani indijskim burecima i pogačicama.A ti si Nole popu*io ku*ac jer je Šuša poznat po tome da namešta ljude.Primio platu pa pobegao za Pozarevac da da neku paricu udovici švalerki.

 12. Baš sam načitana i elokventna osoba i uvek znam šta treba da odgovorim kada mi neko postavi pitanje,recimo kao N1,hvala,hvala,prijatno….sjajno….doviđenja……divni ste…😂😂😂😂😂

  1. Dragan Šuša bot većeg debila od tebe nisam video.Lupas kao maksim po diviziji.Nije ni čudo što si osam godina studirao.Nole treba da ti bude primer,on završi fakultet za 6 meseci u zgradi opštine.Fakultet mu dođe kao neki kurs.A mozda je Nole vepar izuzetak pa mu je nešto malo veći mozak od klikera a i izgleda ne razmišlja samo gu*icom🤣🤣

 13. Čitajući vaše komentare kristalno mi je jasno zašto je Opština Kučevo tu gde jeste. Umesto da potražite ljude sa karakterom i vizijom za napredak, vi prosipate vulgarnost i pljujete jedni druge. Nema vama pomoći.

 14. Noletova stranka MOST je najača stranka.Nju je podržalo 60 birača pa je OI Komisija odbila listu MOST jer nije prešla CELZIJUS🤣🤣 od zakonom predviđenih 100 birača.Jel bre komšija pa ni naši kaonci nisu hteli da ti daju podršku.Sramota bre komšo moj.Ali dobro ima poso za nas,će da špricamo krave,svinje i bikove a imamo i bašte za lubeničke,šargarepe,kupus.Nego spremaj se da skočimo do Rumunije za onu rakiju.😉

 15. To što što me zovu da sam bot i kvazimodo Šuša baš me briga.Mi iz sns imamo program koji se zasniva na babama našim vernim glasačima.Ja sam bio da ubedim baba Kuranu,baba Živoratku,baba Draginju,baba Lazaru,baba Seru.Malo li je.Pa neka me zovu babo*ebac važno da program sns ima prođu i zato vam svima hvala…..prijatno…..srećno….zdravo bili……hvala…….hvala……puno….hvala…..hvala……puno…..puno……hvala……sve sam lepo rekao jel da…..hvala….hvala…..baš sam načitan i elokventan……..hvala……doviđenja…….

 16. Zvonko nepismena budalo zajebao te je Siniša Debil, prodao se Vepru. Ispali ste totalni degenerici. Sad po nalogu Vepra rastura Cobeta. Sjebo vam je Kučevo ptotiv nasilja, Budimo ludi i MOST. Ljudi dali je moguće da ste toliko glupi.

  1. MiodraGE,zabole Zvonka ona stvar za izbore.Ti MiodraGE kriješ se iza lažnih imena kao po običaju.Novice vepru ti i Šuša kvazimodo prave vođe za stranku TRTOMUDI😂😂😂😂😂

 17. Zvonko Lopove zašto si me jurio nedelju dana po ulici da ti potpišem za 1000 dinara neku listu u sud. Uvek si bio lopov i lopov ćeš ostati. Tražio si da glasam broj 3 a sada te boli ona stvar za izbore. Lagao si da ćeš da mi daš 5000 ako glasam 3 a ne 1. Sram te bilo đubre jedno. Ti si se uvukao kod opštinara u neke komisije za pare a nas ko jebe.

  1. MiodraGE,ništa manje……..hvala…..prijatno…….doviđenja…..sjajno……divni ste……sjajno……hvala….😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 18. MiodraGE,gde pobeže kad te startovaše sa tv N1,MiodraGE,trčiš preko ulice,lete varnice ispod cipela kako bi pobegao od N1 jer si mutav i ne umeš da sastaviš prosto proširenu rečenicu.A i tvoj kolega Šuša koji je bio “odličan” student pa je studirao 8 godina obraćao se reporteru sa tvN1,hvala😂ništa manje🤣prijatno😂doviđenja🤣sjajno🤣divni ste🤣NEMATE MOZGA MAJMUNČINE,SMEJE VAM SE CEO GRAD NaPRDnjaci.🤣🤣🤣

 19. MiodraGE,šta bi sa tvojom strankom MOST,naišla buica pa je sruši,sramoto jedna.Ni pomoc kvazimoda Šuše nije ti pomogla da sakupiš potpise 100 birača.Jedva ste skupili 60 potpisa debili.Video narod kakvi ste smrdljive pacovčine,lažljivi kerovi naPRDnjačke družine.Ma baš te pravi DŽUKCI😂😂😂😂😂😂😂

 20. Zvonko Lopove zašto si me jurio nedelju dana po ulici da ti potpišem za 1000 dinara neku listu u sud. Uvek si bio lopov i lopov ćeš ostati. Tražio si da glasam broj 3 a sada te boli ona stvar za izbore. Lagao si da ćeš da mi daš 5000 ako glasam 3 a ne 1. Sram te bilo đubre jedno. Ti si se uvukao kod opštinara u neke komisije za pare a nas ko jebe. Jebem ja tebe i tvoje lažne profile stoko prodana, kupili te naprednjaci za jednu komisiju đubre jedno.

 21. Ala lažes Novice pa ti i tvoj internet tim na čelu sa Draganom Šušom imate preko 100 fb lažnih profila i to svi u Kučevu znaju.I zašto pišete na tpk news neke laži pod lažnim imenima.Sramota.

 22. Šta se pravdaš lopove i prodana dušo jebali te Šuša i novica. Prodao si se za jednu komisiju šugava budalo Zvonko Kleptomane a gde ćemo mi sada lopužetino. Svašta si nam obećao i ništa e neće moći govno jedno

  1. MiodraGE smrdiš bre kao tvor.Jel bre MiodraGE vepru iz Kaone pa bre ti nisi mogao da skupiš 100 birača za stranku MOST jel te više niko ne je*e.A i onih 60 što su ti kao potpisali da podrzavaju stranku MOST više od pola si falsifikovao potpise magarčino jedna.Ostaje ti jedino da se žališ kod MILOŠA U PARK.Uskoro ce svi da te ka*aju,jedini spas ti je da osnuješ novu stranku TRTOMUDI😂🤣

 23. Jel fraće Nole šta da kazujem ovi moji cigani u brodice ako treba da jopet uzimljem pašoše za tu novu sranku što osnujete ti i Šuša svi vikaju daće se ona kazuje TRTOMUDI.😉

 24. E bre komšo moj Nole,bre opasno te ka*a taj Zvonko pa ti put ne pokazuje.Bolje da si se uhvatio za moj ku*ac nego što se guziš i nudiš guzi*u njemu.Vidiš da te ne je*e mozda bi bilo bolje po tebe da ponudiš da te ka*a njegova ekipa i odma posle da ideš u Brodicu na reglažu guzi*e kod brata Burduša.Mani se ti više sa te izbore kad si glup i počni da radiš neki drugi poso.

 25. Novice rekao mi Perišić da ti kažem da sutra sabajle dođeš kod mene da mi obeležiš parking mesto.Ako ne uradiš dobro izbaciće te iz kancelarije gde je bila BABA SERA.

 26. Najnovija vest!Novica i internet tim registrovali stranku TRTOMUDI.Clanovi stranke su botovi i gradski špijuni🤣🤣🤣

 27. Ooo jel se to oglasio član internet tima i OO stranke TRTOMUDI Vepar Šloga.A di je stranka MOST.Odnela bujica.😂😂😂😂E Nole,Nole otišao si ti u ku*ac.Sad ti jedino preostaje da svaki dan dudlaš Perišiću i da ga moliš da te ne smeni sa mesta direktora groblja 3 spomenika.A taman si mislio da će da te unaprede u direktora groblja 4 spomenika🤣🤣🤣🤣

 28. E fraći fraći Nole šta počeli da te prcju ovi tvoji iz neki timovi i ti neki špijuni.Krivo onem iz timovi što sam mu radeo reglaže na guzice što će gi otvoriš sranku trtomudanku.A oni nek jeđu gomna i nek idedu kod bratka Acu da mu svaki dan pušu budalu.😉

 29. Šta bre ništa manje…..doviđenja…..prijatno…..sjajno….divini ste…..hvala……sjajno….super ste…..sjajno…..prijatno…..hvala…..doviđenja…Pa jel umeš ti da sastaviš jednu prosto proširenu rečenicu je*em te u usta ćorava i ćopava.😂😂😂😂

 30. Ekipa spremna za ka*anje sns botova,Veprovog internet tima i gradskih špijuna.🖕💪🏻💪🏻😂😂😂😂😂😂

 31. Zajebali me ovi sranka trtomudani i zatoj sam ljut na mojeg fraćeta noleta pa ću da gi bem ovojzije brotove,špijune na grad,i ovaj štoj je bio na reglazu na guzicu

 32. Danas je formiran OO stranke TRTOMUDI,za poverenika je izabran Novica vepar za zamenika Kvazimodo Šuša.Članovi OO TRTOMUDI su većinom iz internet tima,botova i gradskih špijuna.😂😂😂😂😂

 33. E moj komšija Nole poštovao sam te ka čoveka al ti si bre veliko smrdljivo đubre.Uzeo si za zamenika onog ćopavog i ćoravog kvazimoda Šušu umesto mene.Zato sam ljut na tebe pa cu da se pridruzim ekipi koja ce da vas ka*a.😂😂😂😂

 34. Sale,Šlogane Šušukane MiodraGE,glup si Šušo kao ku*ac,pa svi su ukapirali da se ti kriješ iza lažnih imena.Došao si iz Požarevca od frizerke,ogrebao se za neki snošaj dao si platu😪😪😪Babo*ebcu glupi nema te tri da napišes neki komentar jer ti je frizerka rekla da maneš telefon dok si kod nje.Čim si se vratio u Kučevo odma si počeo da ješ gomna.Kvazimodo šušukanska ponavljaš reči i rečenice jer si naučio napamet isti si kao Burdušev klenko dokolenko.😂😂

 35. Di si bre šušukane zakazeo si termite kod men da gi radeš reglažu na guzice i jopet si zaebo.Baš si kako te ovi vikaju prodena duša prodeo si porodicu mamu i Milana.Pošta si me prevareo ćeš da dobiješ ku*ac po prnje i kupi bre kineske navčare sas jaču dijoptriju.Bem te u prkna

 36. Zvonko Kleptomane Zvončice ja ti kažem da si jedno govedo lopovsko što se kurva za pare. Pokrao si pare što ste dobili od Djilasa. Lepo te pitao Lale gde su pare a ti si rekao da nema para. Pare si ukrao da nebi mogli da predamo listu. Sve se zna stoko lopovska. Prodao si se po ko zna koji put. Jebali te Susa, Mikić, Rajčić Janošević i ostali

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker