VELIKO GRADIŠTE: Majilovac ponovo među najboljim selima u Srbiji

Na manifestaciji “Susreti sela Srbije”, održanoj 23. jula u Kuzminu, dodeljene su darovnice trećeplasiranom selu Majilovcu, u kategoriji sela do hiljadu stanovnika, i predsednici ove mesne zajednice i odborniku, Milunki Aleksić, za izuzetan doprinos u razvoju sela bogaćenjem sveukupne kulturne baštine.

Na manifestaciji, na kojoj je učestvovalo ukupno 166 sela iz 44 opštine, dodeljene su nagrade za 20 najuspešnijih sela. Cilj “Susreta sela Srbije” je povezivanje i unapređenje poljoprivredne proizvodnje i života na selu.

Organizator manifestacije je Kulturno-prosvetna zajednica Srbije, a domaćin Mesna zajednica Kuzmin i Grad Sremska Mitrovica, pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede.

TPKNEWS/SOVG

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker