VELIKO GRADIŠTE: Doček pravoslavne Nove godine tradicionalno na Gradskom trgu

Opština i Mesna zajednica Veliko Gradište, Kulturni centar „Vlastimir Pavlović Carevac”, Turistička organizacija Veliko Gradište, organizuju i ove godine tradicionalni ispraćaj stare godine po julijanskom kalendaru.

Program počinje 13.januara tradicionalnim novogodišnjim koncertom Ansambla narodnih igara i pesama „Vlastimir Pavlović Carevac“ u hali Sportskog centra Veliko Gradište.

Koncert je zakazan za 19 sati. Na Gradskom trgu u 21 čas počinje doček Nove godine. Za dobro raspoloženje pobrinuće se orkestar Novice Simića, a pripremljeno je i bogato posluženje: kuvano vino, rakija, sokovi i pljeskavice. U ponoć je planiran veliki vatromet.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker