NAPREDNJACI IMAJU PROBLEM: Uprava požarevačke bolnice traži od radnika da idu na miting SNS (FOTO)

Uprava bolnice u Požarevcu zatražila je od svih zaposlenih da prisustvuju kontramitingu SNS-a 26. maja u Beogradu.

Foto: Screenshot/googlemaps

Mirni skupovi građana pod sloganom “Srbija protiv nasilja” izazvala je ogromnu nervozu u redovima SNS-a. Stoga su odlučili da organizuju kontramiting 26. maja u Beogradu, za koji je Aleksandar Vučić rekao da će biti “najveći miting u istoriji”. Da bi se Vučićeva želja ostvarila kompletna režimska “mašinerija” radi punom parom.

– Po nalogu direktora treba da radnici bolnice prisustvuju mitngu 26.05. u Beogradu. Tačno vreme i mesto polaska biće naknadno objavljeni. Potrebno je da potvrdiš svoje prisustvo. Pozdrav – stoji u poruci koju dobijaju zaposleni ove bolnice.

Foto: Privatna arhiva/Screenshot

“Iz petinih žila” se režimska mašinerija napreže da sakupi dovoljan broj ljudi koji će prisustovati mitingu SNS-a. Međutim, imaju problem – građani ne žele da budu deo kontramitinga mirnim skupovima “Srbija protiv nasilja”.

5 Komentari

  1. Zar vas ovo ne podseća na doba kada su Švabe kupile narod i nasilno ih odvodili u konclogore. E ovde ih vode da bleje i veličaju šizofrenika. Da li će i pacijenti koji su u bolnici morati da idu na miting. Da nije naredjenje stiglo i na groblje?

  2. Novi direktor do pre par godina bio clan Demokratske stranke, a uclanio se kada su Demokrate pale sa vlasti. Pljuvao SNS najstrasnije, ali je ocito shvatio da je promasio temu. Bravo direktore, volimo dosledne ljude

  3. Пожаревачка болница и јесте кадар само за ове слетове, част изузецима, остало за ништа друго и није способно, најгора болница у Србију бар 20 година.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker