VELIKO GRADIŠTE: Akcija dobrovoljnog davanja krvi u Domu zdravlja

Crveni krst Veliko Gradište, u saradnji sa republičkim Institutom za transfuziju krvi – Beograd, organizuje akciju dobrovoljnog davanja krvi koja će se održati u petak 4. novembra , u vremenu od 9 do 15 časova, u Domu zdravlja Veliko Gradište.

Dom zdravlja Veliko Gradiste

Pozivamo sve dosadašnje davaoce krvi koji su bezbroj puta do sada uzeli učešće u ovim akcijama kao i potencijalne davaoce krvi koji to treba da urade prvi put da iskažu svoju humanost i uzmu učešće u ovoj humanoj akciji.

TPKNEWS/Crveni krst VG

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker