KRIVIČNA PRIJAVA: Požarevljanin prodavao falš robu u svom Butiku!

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu podneli su krivičnu prijavu protiv tridesetosmogodišnjeg meštanina Požarevca, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena upotreba tuđeg poslovnog imena i obmanjivanje kupaca.

butik-garderoba

On se tereti da je u svom maloprodajnom objektu u Požarevcu prodavao garderobu, tašne i patike, bez dokumentacije o poreklu i kvalitetu robe, kao i da su na toj robi bili falsifikovani zaštitni znaci poznatih robnih marki.

Krivična prijava protiv osumnjičenog podneta je Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu.

TPKNEWS/MUP

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker