Opštine Žagubica na XI Sajamu „Etno hrane i pića“ u Beogradu (VIDEO)

Regionalna privredna komora Požarevac i ove godine predstaviće se na XI Sajmu „Etno hrane i pića“u Beogradu kao suorganizator zajedničkog učešća proizvođača hrane i pića sa područja Braničevskog i Podunavskog okruga, koja se proizvodi u domaćoj radinosti i spravlja na tradicionalni način.

sajam_etno_grane_i_pica_u_beogradu

Manifestacija će biti organizovana u periodu od 23. do 26. novembra u hali tri Beogradskog sajma, a učešće će uzeti i opština Žagubica koju će predstaviti osam suizlagača: mlekara „Homoljka“ iz Izvarice, Pčelarska zadruga „Homolje“ med iz Žagubice, Podrum „Lazić“, Podrum Stojanović, proizvodi domaće radinosti Milosave Grozdić iz Žagubice i Srbice i Zorana Nikolić iz Krepoljina, Turistička organizacija opštine Žagubica i Asocijacija za ruralni razvoj opštine Žagubica.

Pokrovitelj Međunarodnog Sajma „Etno hrane i pića je Ministarstvo poljoprivrede i zaštite životne sredine Srbije, a organizator Regionalna privredne komora Srbije.

TPKNEWS/SO Žagubica

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker