UŽAS U KUČEVU: Našao podstanara mrtvog na tavanu, obesio se o gredu!

Zoran J. (52), koji je živeo kao podstanar u ulici Svetog Save, u Kučevu, obesio se o gredu na tavanu kuće.

mrtvacnica-les

Zoran J. (52), je živeo kao podstanar u ulici Svetog Save, u Kučevu. Po povratku iz inostranstva, Zorana J. (52), obešenog o gredu na tavanu kuće, pronašao je vlasnik domaćinstva u gotovo raspadnom stanju.

On je najpre u prizemlju kuće pronašao dokumenta koja pripadaju Zoranu J. (52) iz Kučeva, da bi potom, tražeći drva na tavanu senika pronašao telo.

Portparol policijske uprave u Požarevcu Jasmina Tišma kaže da je nemili događaj prijavljen policijskoj stanici u Kučevu 26. oktobra. Ona dodaje da nema detalja o tome kada se Zoran J. (52) ubio, a nije joj poznat ni povod za samoubistvo.

Pošto nije bilo nijednog elemenata krivičnog dela, nije bilo ni potrebe za daljim operativnim radom policije. Tužilaštvo nije zahtevalo obdukciju, a telo je predato porodici da bi Zoran J. bio sahranjen.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker