UŽAS: Trovanje pasa u Donjem Milanovcu (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

Na fejsbuku se pojavio snimak uginuća psa zbog trovanja. Pretpostavlja se da je pas otrovan mišomorom.

screenshot-181

Kako se navodi u opisu video snimka u poslednje vreme je u Donjem Milanovcu zbog trovanja uginuo veći broj pasa.

Meštani Donjeg Milanovca, pošto u ovom gradu na obali Dunava ima manje od 1000 stanovnika, tvrde da znaju ko je počinilac. Isto tako dodaju da policiju u Donjem Milanovcu trovanje pasa pa čak i da je u pitanju trovanje čoveka, osim ako je političar ili kriminalac, ne zanima jer nije u njihovoj nadležnosi.

U Donjem Milanovcu svi meštani znaju ko je trovač, jer on u pijanom stanju, javno najavljuje trovanja pasa lutalica, ali i onih po dvorištima. Međutim, i pored toga što se zna ko je trovač, za sada nema nikakvog interesovanja od strane policije ili tužilaštva u Donjem Milanovcu.

Ovaj pas je otrovan u sredu 26. oktobra, i jedan je iz niza otrovanih u zadnjih nedelju dana.

TPKNEWS/M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker