Obuka za vršnjačke edukatore „Jednaki u različitosti“

U okviru projekta „Stvaranje tolerancije i razumevanja prema LGBTI populaciji u društvu, Jednaki u različitosti“ realizuje se obuka za vršnjačke edukatore/ke.

IMG_20161019_150953

Mladi učesnici/e obuke iz Velikog Gradišta, Petrovca na Mlavi i Požarevca će proći kroz osnovne ljudskih prava, oblicima stigme i diskriminacije i zakona koji je reguliše diskriminaciju u Republici Srbiji.

Po završenoj obuci mladi će raditi sa svojim vršnjacima i preneće im stečena znanja i pomoći će im u sprovođenju antidiskriminacione politike prema LGBTI osobama.

IMG_20161019_112156

Omladina JAZAS-a Požarevac projekat realizuje u partnerstvu sa Omladinom JAZAS-a Zaječar, UG ZDRAVO, a uz finasijsku podršku Kancelarije za ljudska i manjinska prava Republike Srbije, a u okviru Programa „Sprovođenje antidiskrimacioneih politika u Republici Srbiji” i grada Požarevca.

TPKNEWS/JAZAS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker