UHVAĆEN NA DELU: Srbin u Italiji krao gume sa automobila na parkingu

Italijanska policija, uhapsila je 44-godišnjeg državljanina Srbije, jer je na parkinzima u blizini Milana skidao gume sa parkiranih automobila.

Foto: Screenshot

Kako prenose italijanski mediji, u utorak 21. novembra, oko 3:30 časova ujutru, karabinjeri su na osnovu signalizacije jedne građanke uhvatili Srbina na delu dok je skidao gume sa jednog automobila marke “Audi” parkinarog na jednom parkingu u blizini Milana.

Nakon detaljnog pregleda parka karabinjeri su pronašli još četri gume spremne samo da se utovare i odnesu, a, koje je skinuo sa drugog auta pre njihovog dolaska. Srbin je kod sebe imao torbu punu alata koji koriste autolimari.

44-godišnji državljanin Srbije je uhapšen, i određeno mu je policijsko zadržavanje od 48 časova, nakon čega će biti predat tužilaštvu.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker