MEĐUNARODNA RADIONICA: 120 studenta iz 25 organizacija u Golupcu

Međunarodna radionica DANUrB koja se održava od 15 do 17. oktobra 2017. godine, dovodi studente sa 6 fakulteta iz 7 podunavskih država u Golupcu.

Foto: TO Golubac

Skup se održava u okviru međunarodnog projekta „DANUrB – DANube Urban Brand – Izgradnja regionalne mreže kroz turizam i obrazovanje radi jačanja „dunavskog“ kulturnog identiteta i solidarnosti“. Projekat je deo INTERREG Danube programa prekogranične saradnje 2017-2019., finansiranog od strane Evropske unije.

Organizator skupa u Golupcu je Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet kao punopravni učesnik projekta, dok je suorganizator i domaćin Opština Golubac preko Turističke organizacije Golubac kao pridruženog učesnika na projektu.

Očekuje se oko 120 učesnika iz 25 organizacija iz 7 podunavskih država, od čega su polovina studenti sa 6 fakulteta: iz Beča, Bratislave, Budimpešte, Novog Sada, Beograda i Bukurešta.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker