UHAPŠENA TRI LOPOVA U POŽAREVCU: Gradištanac i Žabarin upadali u objekte i krali novac!

Policija u Požarevcu, u dve odvojene akcije, uhapsili su tri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su izvršile više krivičnih dela teška krađa.

Foto: MUP

– M. K. (30) iz Velikog Gradišta i A. T. (24) iz okoline Žabara su, kako se sumnja, od avgusta do novembra ove godine, na području Požarevca, provalili u tri ugostiteljska objekta, jednu prodavnicu, salon lepote i auto-školu iz kojih su ukrali novac – , saopštio je MUP.

Oni se terete i da su provalili u još jedan ugostiteljski objekat, prodavnicu i salon lepote iz kojih ništa nisu odneli, pa je protiv njih podneta i krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo teška krađa u pokušaju.

U drugoj akciji uhapšen je S. A. (40) iz Požarevca, koji se sumnjiči da je provalio u kuću jednog sugrađanina i ukrao robu čija se vrednost procenjuje na oko 60.000 dinara.

Deo ukradenih stvari je pronađen i biće vraćen vlasniku.

– M. K. i A. T. je određeno zadržavanje do 48 sati i oni su, uz krivičnu prijavu, privedeni Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu, dok je S. A., na osnovu poternice Osnovnog suda u Požarevcu, sproveden na izdržavanje kazne zatvora zbog ranije počinjenih krivičnih dela – , navodi se u saopštenju MUP-a.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker