TUČA U BEČU SA POLICIJOM: Uhapšeni bivši pomoćnik gradonačelnika Leskovca i gradski činovnik!

Nekadašnji pomoćnik gradonačelnika Leskovca Milan Milenković i pravnik u gradskom Odseku za pružanje pravne pomoći Milan Stanković uhapšeni su 28. decembra u Beču zbog tuče sa policajcima.

Dva gradska činovnika se još uvek nalaze u pritvoru u Austriji i do sada niko nije tražio zahtev da budu izručeni za Srbiju, iako je Policijska uprava u Leskovcu obaveštena o njihovom hapšenju, navodi portal Jugmedija iz izvora veoma bliskog policiji.

„Njih dvojica su se potukli sa policajcima na parkingu u centru Beča nakon što su austrijski organi reda i mira posumnjali da voze ukraden auto. Još uvek je nama nejasno kako je došlo do tuče ali nam je saopšteno da je u njoj jedan policajac zadobio teške telesne povrede“, tvrdi dobro obavešteni izvor.

Milan Milenković je bio pomoćnik gradonačelnika Leskovca za investicije do aprila 2015. godine, kada ga je Goran Cvetanović smenio nezadovoljan njegovim radom. Od tada radi u Stambenoj agenciji Leskovac.

TPKNEWS/M. Jović / D. Marinković / jugmedia.rs

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker