Za lečenje malog Milije fali 30.000 evra

Za pomoć Miliji Milanoviću (8) iz Kličevca kod Požarevca, koji se leči u Turskoj zbog metastaza na plućima, neophodno je sakupiti još 30.0000 evra.

Foto: Privatna arhiva

Ovom dečaku, koji boluje od nediferentovanog sarkoma, u septembru je otkriveno šest metastaza na levom i desnom plućnom krilu. Pre toga, na Univerzitetskoj dečjoj klinici u Tiršovoj, u Beogradu, imao je nekoliko operacija na grudnom košu i na mozgu, a nakon toga prošao je i protokol hemoterapije.

Da bi mogao da se leči u Turskoj, građani Požarevca i cele Srbije pokrenuli su humanitarnu akciju. Zahvaljujući tome, Milija je otputovao u Istambul, gde se trenutno leči na klinici Acibadem.

Međutim, za nastavak lečenja sada treba sakupiti još 30.000 evra. Svi koji žele da pomognu, mogu da uplate novac na dinarski račun dečakovog oca, Srđana Milanovića, Kličevac b.b, 12000 Požarevac, broj 170-0010240964000-76. Za uplate iz inostranstva: IBAN RS35170001024096400173 SWIFT: BACXRSBG Unicredit bank Serbia JSC.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker