ZBOG FOTOGRAFIJE I SNIMKA NA FEJSBUKU: Ministarstvo šalje inspekciju u Opštu bolnicu u Petrovcu na Mlavi!?

Zdravstvena inspekcija Ministarstva zdravlja, kako “TPKNEWS” saznaje, u toku sledeće nedelje će obaviti stručnu kontrolu u Opštoj bolnicu u Petrovcu na Mlavi.

Kako saznaje “TPKNEWS”, zbog uznemirujuće fotografije i snimka koji su prethodne nedelje osvanuli na društvenim mrežama, a koje su izazvale ogorčenje mnogih građana, koji se nisu štedeli kritike na račun zdravstvenog sistema. Ministarstvo zdravlja je donelo odluku da u toku sledeće nedelje uputi inspekciju koja će obaviti stručnu kontrolu u Opštoj bolnicu u Petrovcu na Mlavi.

Podsetimo se, uznemirujuća fotografija i snimak koji su prethodne nedelje osvanuli na Fejsbuk grupi „SVE INFORMACIJE UŽIVO – BRANIČEVSKI OKRUG“, na kojima se vidi da pacijenti u Opštoj bolnici u Petrovcu na Mlavi, spavaju na prljavim i pocepanim dušecima, šokiralo je javnost.

Foto: Screenshot Facebook

Ovu fotografiju i snimak postavio je meštanin iz Petrovca na Mlavi, koji je boravio u ovoj zdravstvenoj ustanovi, ogorčen, kako je rekao, uslovima, ali i odnosom osoblja prema pacijentima.

– Jedan poučan album, ukoliko vas zlo natera da krenete u ovom pravcu, bežite glavom bez obzira, inače će i vama ostati dugotrajne „uspomene“ na ovo leglo zaraze – rekao je, revoltiran ovaj meštanin Petrovca.

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close