KEŠ, DROGA I VAGICA: Bečka policija uhapsila dilera droge iz okoline Golupca

Pripadnici Operativne grupe za suzbijanje uličnog kriminala (EGS) uspeli su u sredu ujutru u 9:40 časova na području Rajnprehtsdorfer štrase da uhapse 19-godišnjeg državljanina Srbije osumnjičenog za trgovinu drogom.

Foto: BMI/Ilustracija

Prema nezvaničnim saznanjima, uhapšeni devetnaestogodišnjak je rodom iz okoline Golupca.

Naknadnim pretresom lica i stana zaplenjeno je 122 grama droge za koju se sumnja da je heroin, oko 17 grama praškaste materije za koju se sumnja da je kokain, 4 grama marihuane i vagica za precizno merenje i 3.200 evra u gotovini.

Devetnaestogodišnjak je odveden u zatvor po nalogu državnog tužioca u Beču.

(Tpknews.com/Mediji)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker