UHAPŠEN GRADIŠTANAC: Sveštenikovom sinu iz Topolovnika falsifikovao i zloupotrebio platnu karticu!

Po naredbi Osnovnog javnog tužilaštva, policija je uhapsila Marka Pavlovića (21), zvanog Rapaja, iz Velikog Gradišta i odredila mu zadržavanje do 48 sati, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo falsifikovanje i zloupotreba paltnih kartica.

Foto: TPKNEWS/Ilustracija

On se sumnjiči da je 12. marta ove godine, u jednoj teretani u Velikom Gradištu, sinu popa iz Topolovnika Urošu Milovanoviću uzeo novčanik, iz njega izvadio plantu karticu i fotografisao je i kasnije napravio duplikat.

U kladionici „Mocart“ on je falsifikovanom karticom plaćao u tri navrata, skinuvši oštećenom sa računa ukupno 24.000 dinara. Oštećeni je primetio ovo smanjenje na svom računu i obratio se banci, koja je slučaj prijavila policiji.

Osumnjičenom sledi saslušanje kod tužioca, a posle toga odlučivaće se o njegovom pritvaranju. On do sada nije osuđivan, ali je imao jedno sumnjivo hapšenje kao maloletnik.

Za delo za koje se tereti zaprećena je kazna od 1 do 8 godina zatvora.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker