OPŠTINSKA UPRAVA APELUJE: Kučevljani platite porez ili će izvršitelji uterivati dugove!

Opštinska uprava Kučevo, odeljenje za budžet i finansije i odsek Lokalne poreske administracije Kučevo pozivaju sve poreske obveznike, naročito pravna lica i preduzetnike, da izmire svoja poreska dugovanja.

Opština uprava Kučevo

Kako se navodi u saopštenju, neophodno je da se radi izmirenja svojih obaveza dužnici jave odseku Lokalne poreske administracije opštinske uprave opštine Kučevo, u kancelarijama br.14 i br.12 po prijemu opomena i da ista izmire u što kraćem roku.

U suprotom, LPA postupiće u skladu sa članom 77. zakona o poreskom postupku i poreskoj admnistraciji i pokrenuće postupak prinudne naplate.

PROČITAJ I

15 Komentari

  1. Da platimo porez da bi dali novoj Vesni Guski i novom Milanu Jarcu neku novu donaciju koju će da podele sa Perišićem, Ivanom Hotelskim i Mikićem.

  2. Niko u Srbiji prinudno ne naplacuje porez od gradjana. Mora da im je mnogo zagustilo kad su potegli za ovom merom.

  3. Jel to narod treba da plati onu 13-u platu koju je podelila opstina u decembru 2021? Bilo je povecanje i 30% za funkcionere opstine. Sramota

    1. Milagarac ne plaća ni porez ni vodu ni struju, on samo uzima pare od poreskih obveznika. On je jači od države, iza njega stoji brat predsednika države i niko mu ne može ništa.

  4. E jadnici, znaci da ste bankrotirali. Toliko o vasoj sposobnosti. Porez cemo platiti kad stvorite normalne uslove za poslovanje, nova radna mesta sa pristojnim platama i primenjuje te iste arsine prema svima, nezavisno kojoj politickoj opciji pripadamo

  5. Чик пробајте да пошаљете извршитеља? Прво опорезујте све па тек онда да вам грађани плате порез. Начелник општинске управе врло добро зна кога прикрива

  6. Odakle da platimo porez kad je nezaposlenost u opštini osamdeset posto? Neka opštinski funkcioneri smanje plate i neka nam smanje porez.

  7. Наша општина није заслужила да јој плаћамо порез. Нека порез плати мафија која их је поставила на власт. Не питају народ како ће да потроше наше новце е па нема ни новца за порез. Ми нисмо гласали да нам Аца Каратиста, Иван Хотелски и Микић Робијаш воде општину.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker