DA LI JE MOGUĆE! Vučićev brzi voz iskočio iz šina na pruzi Beograd–Vršac jer je neko ukrao deo pruge?

Voz koji saobraća na relaciji Beograd-Vršac izleteo je iz šina u petak ujutru u 8.20 časova, u blizini stanice Nikolinci.

Foto: Screenshot/Facebook

Na sreću, kako su prenele “Novosti”, nije bilo povređenih. Saobraćaj na pruzi Beograd—Vršac obustavljen je. Oko 20-ak putnika, koji su se nalazili u vozu, krenulo je peške do prvog naseljenog mesta, kako bi se organizovali oko daljeg putovanja.

Izletanje se desilo pri manjoj brzini, jer je voz bio na nekoliko stotina metara od železničke stanice Nikolinci, malog mesta koje se nalazi na oko 25 kilometara od Vršca, a kako portal EVršac.rs nezvanično saznao, nepoznata lica, u toku noći, ukrala su deo pruge, što je dovelo do ovog incidenta!

Kako prenosi ovaj portal, potvrdu ove bizarne krađe, zbog koje su bili ugroženi životi putnika u vozu i zbog koje je nastala velika materijalna šteta, još uvek nije dobijena, ali njihovi izvori uveravaju da je upravo to razlog nesreće.

(Tpknews.com/Novosti/EVršac.rs)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker