NESREĆA KOD PETROVCA NA MLAVI: Udario „fijatom“ u kola, pa sleteo sa puta i usmrtio ženu dok je ulazila u taksi

Policija u Petrovcu na Mlavi, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom mestu, podneće krivičnu prijavu protiv 30-godišnjeg muškarca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

Foto: SD/Ilustracija

On se sumnjiči da je u petak ujutru, oko 8:00 sati, upravljajući „fijatom“ iz pravca naselja Veliko Laole ka Šetonju, najpre udario u zadnju stranu „folksvagena“ kojim je upravljala 18-godišnja devojka, a zatim sleteo s kolovoza i naleteo na 63-godišnju ženu koja je u tom trenutku ulazila u taksi, saopštila je PU Požarevac.

Blagojević Ljiljana je od zadobijenih povreda preminula na putu do Opšte bolnice u Požarevcu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker