PRAVI KADROVI U PRAVO VREME: Bez iskusnih i stručnih kadrova nema rezultata u požarevačkoj policiji

Konačno su došli pravi ljudi za rukovodioce u PU Požarevac, a to se odnosi na Miloša Stevića koji je komandir Policijske stanice grada Požarevca, a kako saznaje Insajder Mile Sova u skorije vreme, Violeta Grujić će postati šef OKP u Požarevcu.

PU Požarevac

U tom smislu, kao i što smo ranije pisali da je Miloš Stević prošao sva formacijska mesta, ima iskustva i znanja u svom poslu, a ono što je najvažnije nije isprljan.

Takođe, Violeta Grujić je jedan od boljih operativaca PU Požarevac koja je prošla razne kurseve, iskusna u svom poslu i profesionalna u svako pogledu, ima autoritet i znanje što je najvažnije u policijskom poslu.

Trebamo odati i priznanje načelniku Darku Pajkiću koji je izabrao ovog puta prave kadrove u svojoj policijskoj upravi.

(Insajder Mile Sova)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker