STEČAJNA MAFIJA HARA SRBIJOM: Sprega uglednih privrednika, javnih ljudi, izvršitelja, sudija i treger advokata

Sprega uglednih privrednika i ljudi koji obavljaju javne funkcije su trenutno u Srbiji bolji od bilo kojih glumaca na daskama, koje život znače, to su sudije, javni izvršitelji, advokati, političari i STEČAJNI UPRAVNICI.

Foto: Ilustracija/Profimedia

Svesni su oni da svoj privatni budžet mogu samo nameštaljkama, prevarama i fingiranjem podataka, da rasprodaju imovinu mukotrpnim radom stečeno, pod okrivljem Privrednog suda.

Zvezda vodilja, na zvezdanoj stazi svog lopovluka, prikupila je srbomrsce koji joj pomažu da Srbija i njene fabrike budu na totalnoj rasprodaji. Najmoćnija “ZVEZDA DANICA” koja daje blagoslov odabranim stečajnim upravnicima, i sprovodi u delo sve što je zamislila u svojoj glavi oko otimanja novca. Zvezda vodilja je po svom karakteru velika megalomanka i obožava nekretnine, lud provod i markirane stvari. Prva violina organizovanog kriminala je verovatno pored svog fakulteta završila i menadžment, pošto fantastično ume da napravi “lopovski” tim za uništavanje Srbije.

Njen prvi saradnik je Markić (KRALJEVIĆ MARKO), koji svojim beogradskim uticajem vrši pritiske na “seljake” iz provincija. Markić uživa da trenira strogoću, jer je ukapirao da su se “seljaci” vazda plašili “beogradske gospode” jer on “napredno” hara braničevsko-podunavskim regionom.

Glavni glumci i pomagači u zvazdaninim i izvršiteljskim projektima su mali, snishodljivi, stečajni upravnici koji izigravaju verne sluge svojim vlastodršcima, a sve zarad prokletog i otetog novca od građana Srbije, i totalne rasprodaje srpske imovine.

Zvezda vodilja ume da bude veoma stroga i da “kara” one koji neće da je slušaju, jer iza nje stoje, niko drugi nego Siki koji je oženjen opasnom lučičankom, takođe stečajnom upravnicom (što je suprotno zakonom). Siki mora da balansira između dve vatre, zvezdice i opasne lučičanke…ali zbog novca, živ čovek mora svašta da izdrži.

U igri je i advokat zvani treger, koji tregere ne skida, a to mu daje za “pravo” njegova poznata loza, tj. prezime koje nosi.

Ova sjajna ekipa mora biti predložena od građana Srbije, da uđe u Ginisovu knjigu, kao jedinstven slučaj, za mito, korupciju i sprovođenje zakona u skladu sa prevarama.

Građani Srbije našem najpoznatijem reditelju poslaće scenario da snimi film i dobije pobedničku nagradu na Kanskom filmskom festivalu, gde će biti prikazano koliko je Srbija bogata, jer je dugi niz godina čerupaju protagonisti ovog filma. Film će se prikazivati pod imenom: “Kako očerupati svoju državu”.

U celoj ovoj priči o stečajnoj mafiji, sve konce drži Vecko pecko sa zvezdanom prašinom u ruci, koju baca narodu u oči, a narod zaslepljen i ne haje što će uskoro ostati na prosjačkom štapu. Ali, kako zvezdica drži dirigentsku palicu, pod lupom svog moćnog Sikija (Sise), kupljena je i mašina marke “COKA” koja služi da prljave novce pretvore u čiste, a narod da ostane bez hleba, ali sa svakodnevnom zabavom na TV-u.

Prošle su mnoge zabave, ali ove nove, biće sve teže i teže realizovati jer stečajna mafija shvatila je napokon, da posle hapšenja smederevskog šerifa privrednog kriminala, više nije ništa isto. Zato stečajna mafija mora da rasproda na brzinu ono što je ostalo, jer je došao đavo po svoje. Đavo ih se ne boji, i ako su oni stasali u neviđenu drsku veličinu, sejanju straha zasnovanu na bahatosti, ušuškani u svojim foteljama u kojima su do dana današnjeg sedeli sa usmerenim srednjim prstom prema svojim sugrađanima, opkoljeni svojim silnim kvadratima, bilionskim ciframa koje će najverovatnije, kad im za to dođe vreme poneti u grob.

Za kraj ove tužne priče, da se podsetimo još jednom ovih bezobzirnih likova koji su umislili da su Bogovi:

1. Siki(Sisa)- palio je žar i topio led

2. Zvezda vodilja (mozak stečajne mafije)

3. Žiksi, Miksi, Piksi, Aca, Lučičanka (snishodljivi izvođači otimačine – prdimiševi, koji kad prodaju imovinu – prodaju je vanknjižno, jer je uglavnom privatna svojina stečena znojem i radom.

4. Markić (Kraljević Marko) beogradski mangup – naprdni moćnik koji hara celom Srbijom – zahvaljujući svom zetu Lukici – mukici.

5. Treger advokat (plavooki pedigrirani mačor)

6. Umešač poljoprivredni mafijaš – preletačević AGRO HIJENA.

7. Vecko pecko – logističar, dramaturg, scenarista, “zavodnik velikog stila”, špijun DOKAPITALIZATOR.

U ovoj teškoj situaciji CRNI ĐAVO nadgleda sve i dolazi po svoje uskoro. Nabrojani likovi su erotskog – hazardskog kabarea. Pitamo se kakva će biti njihova deca? Njihova deca će biti gora, jer neće želeti izdaju svojih roditelja, koji haraju, varaju, a dele “pravdu”. Pravo je jedno, a pravda sasvim nešto drugo. Sa neba ih posmatraju svi iznevereni poverioci, koji im poručuju iz galaktičke federacije: “Gde su neljudi (stečajna mafija), tu je pakao, šta to navodi bahate vladare u ovom slučaju navedena lica, na misao da je običan narod stvoren sa malo pameti, da bi ih oni učili.

Prelazak iz zone zla, u zonu dobra je uslovljeno zakonskim rešenjem, a za ove nabrojane likove ZABELA će biti jako delotvorna, na duži period.

Nastavak sledi…

(Tpknews.com)

Jedan komentar

  1. Sve koje ste nabrojali, sem Sikija i Treger advokata su najobicnije seljacke jajare, na celu sa beogradskim seljakom iz malog mokrog Luga.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker