NOVI ASFALT: Sanacija 2,5 kilometara deonice regionalnog puta Petrovac na Mlavi – Kučevo

Pomoćnik predsednika opštine Petrovac na Mlavi Boris Gvozdić sa svojim saradnicima obišli su radove na rekonstrukciji i sanaciji deonice regionalnog puta Petrovac na Mlavi – Kučevo, na potesu Melničko brdo, koja je bila najviše oštećena usled klizišta, ulegnuća i udarnih rupa.

Foto: Promo

Dužina rekonstruisane deonice je 2,5 kilometara, a celokupni radovi se finansiraju sredstvima Puteva Srbije, i izvođač radova je Preduzeće za puteve Požarevac.

Prema rečima pomoćnika predsednika Borisa Gvozdića, ubrzo se očekuju i radovi na ostalim opštinskim putevima.

Pomoćnik predsednika opštine Petrovac na Mlavi Boris Gvozdić sa svojim saradnicima/Foto: Promo

– Hteo bih da obavestim naše sugrađane, koji žive u ruralnim područjima da nas vrlo brzo očekuje i raspisivanje tendera za uređenje atarskih puteva, tako da će atarski putevi biti uređivani u svim mesnim zajednicama na području opštine Petrovac na Mlavi. Jedna Javna nabavka je već prošla, u pitanju su atarski putevi na područjima MZ Busur, Ćovdin, Vezičevo i Šetonje i tamo se već radovi odvijaju – , naglasio je Gvozdić.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker