HUMANI ĐACI: Skupljaju novac za profesorku

Učesnici i profesori “Požarevačke gimnazije” pokrenuli su humanitarnu akciju za lečenje profesorke informatike, Marije Vujić (47).

Ona je obolela od karcinoma kostiju karlice i za izlečenje neophodna je operaciju koju bi radili lekari iz Italije i Amerike. Za ovu operaciju, koja je zakazana za 3. oktobar, treba prikupiti 48.000 evra.

Profesorka Vujić od karcinoma kostiju obolela je 2011. godine. Spasonosna operacija obavljena je u Italiji i za to su đaci i profesori, u humanitarnoj akciji u kojoj je učestvovao ceo grad, sakupili  neophodnih 15.000 evra. Međutim, karcinom se ponovo pojavio, pa je profesorki neophodna nova operacija.

Svi koji žele da pomognu, novac mogu da uplate na dinarski račun: Marija Vujić, Požarevac, Banka Inteza 160-1900100093892-45.

TPKNEWS/M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker